2137
2106

وقتی پریود میشم، هیچکسی اندازه ایمپو هوای منو نداره  

2124

بزاز

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2050

منشی ها خیلی خطرناکن استاد من با اینکه زنش خیلییییی خوشگل بود پزشکم بود ازش یه پسر داشت یه منشی زشت و بی حیا زندگیشونو بهم زد 

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫

@ساقی_کاپ_کیک_عصبانی      

بیا بررسی کنیم بو داره کامنتای منشیه یا نه

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

خب

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

داره کم کم بو دار میشه 

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد.مهربان باش شاید فردایی نباشد〰️💔〰️بر چرخ فلک مناز که کمر شکن است بر رنگ لباس مناز که اخر کفن است مغرور مشو که زندگی  چند روز است در زیر زمین شاه و گدا یک رقم است.☺️ساده بودن ساده نیست☺️.⊙▂⊙..⊙ دنیا یه روزه اون روزم امروزه با فک کردن به دیروز و فردات امروز تو خراب نکن⊙..⊙△⊙ما همه ي اوناييكه دلمونو شكستن بخشيديم روسياهيش بمونه واسه خلوت خودشونخداوندا چنان کن ک اگر چیزی شکستم دل نباشدمراقب خودت باش از تو فقط یه دونه تو دنیا وجود داره🙂💔🍃.زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقشدرور مینداز...در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند من از ناباوری انجا محبت ارزو کردم.ما، آدم‌ها را، با حرف‌هایی که خود دوست داریم از آنها بشنویم، دلداری می‌دهیم.شایدزندگی آن جشنی نباشدکه آرزوشوداشتی٬اماحال که دعوت شدی زیبا برقص.قرار" من باشتا در "مدار" تو باشمچه قرارو مداری بهتر از این..؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                   " عشق اول و اخرم امام رضا"                                   
2051