2703
2553
عنوان

بچه ها واکسن کرونا .‌.بیایید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 147 پست

[QUOTE=201962207]بچه ها من میترسم اصلا بزنم.... بخاطر یه سری چیزایی که تو فضای مجازی بود.... [/QUO✍🏻سیدمصطفی تاجزاده:

⭕️ «از هر ۱۰۲۰۰۰ نفری که واکسن دریافت کرده‌اند ۱۰۰ نفر به کرونا مبتلا می‌شوند و ۱ نفر فوت می‌کند. اما از هر ۱۰۲۰۰۰ نفری که واکسن نزده‌اند،۱۶۰۳ نفر بستری می‌شوند و ۴۱۷ نفر می‌میرند.»

آقای #نمکی! اصرار برای خرید #واکسن ایجاد #غوغا/بلوا نبود.پیشگیری از مرگ ده‌ها هزار ایرانی بی‌پناه بود. / امتداد
@A_pajhohiTE]

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایمنی آسترازانکا بیشتره من باشم آسترازانکا رو انتخاب میکنم

منم میخواااام ولی فک نکنم باشه گفتن همون به روز بوده که من نرفتم 😭😭😭😭دعا دعا میکنم شنبه باشه یا حداقل اسپوتنیک باشه 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2720
بچه ها من میترسم اصلا بزنم.... بخاطر یه سری چیزایی که تو فضای مجازی بود.... 

نه بابا شایعه اس ....الان میگن هرچی شد بزنید ....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
من‌امروز مادرم زدن ولی هنوز یائسه نشدن ینی خطرناکه؟😔😔

استرا زدن؟؟؟  نه نترس دختر عمه شوهرم ۲۴ سالشه 

عمش هم ۴۵ سالشع یائسه نشده

2714
منم سینوفارم زدم روزیکه رفتم ب این نیت رفتم ک اگ حتی برکت هم بود بزنم چون میخواستم هرچ  زودتر و ...

منم هرچی باشه میزنم ...ولی ناراحتم چرا آسترا رو از دست دادم

واسه کجاست؟

تولید انگلیس هست

همین واکسن هایی که تو ایران میگن کره ای هست و ژاپن اهدا کرده.

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
عزیزم نگران نباشید هر کدوم بود بزنید ترجیح اون هست که گفتم ولی نگران نباشید  شما خیلی جوان ...

منم داشتم به همین فکر میکردم🤔🤔

مرغ باغ ملکوتم 🕊🕊🕊نی ام از عالم خاک🌿☘دوسه روزی قغسی ساخته اند از بدنم🍃🍃
2706