2733
2739
عنوان

پسر همسایه میدونه‌ متاهلم ولی باز ول کن من نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4961 بازدید | 123 پست

ای بابا تو چع موقعیتی گیر کردییییی☹️

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر کسی حرفی نزد برو به مامانش بگو 

میخوام ابنکارو بکنم چون تو کوچه زن ها جمع میشیم حرف میزنیم میخوام یگم خاله بگو اسم منو نگه یه اشنا ببینه شوهرم میفهمه اونوقت بد میشه هم برای من هم برای پسزتون

ارتباط خوبی با حیوونا دارم ولی با ادما نه:)
2731
ای بابا تو چع موقعیتی گیر کردییییی☹️

شهرمون هم که تا اسم یه دخترو میارن گروه حتی اگه نشناسنش چه دختر چه پسر پشتش مبحرفن الکی منم بخاطر اسمم میترسم

خیانت نباشه در حق شوهرم که برم باهاش بحرفم بگم شکایت میکنم؟

اصلا نحرف باهاش ولش کن فقط ولش کن یه مدت دیگه از سرش میفته .. این پسر شره اگر حرفی بزنی میره به شوهرت میگه زنت با من لاس زده

💙 با افتخار استقلالیم ...
2738
اصلا نحرف باهاش ولش کن فقط ولش کن یه مدت دیگه از سرش میفته .. این پسر شره اگر حرفی بزنی میره به شوهر ...

میدونم قبلا هم با خیلی دخترا بوده باهاشون رابطه هم داشته کلا مشهوزه

بعد منو یماه پیش با شوهرم دید حتی مامانش اومده بود جشن قربانم بعد بازم امروز دوستم گفت تو گروه چس نا ...

اصلا نگووو... فامیل همسرم واحد روبروییشون گیر میداده شوهرش میفهمه با چاقو طرفو میزنه. از شانسم طرف میمیره این بنده خداروهم اعدام کردن. الان دو سالی میگذره زنش به یه ورشم نیس حالا شوهره پسرعموش هم بود

اصلا نگووو... فامیل همسرم واحد روبروییشون گیر میداده شوهرش میفهمه با چاقو طرفو میزنه. از شانسم طرف م ...

منم بخاطر همین میترسم مادر شوهرمم کع شره

2706