2726
عنوان

🚨 اعتراف می کنم هدفم پربازدی هست+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5904 بازدید | 207 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الحق که پربازدیدی حق شماست 🙏🏻🌹 لرز شدید،احساس سرما ، طوری که بافتنیو لباس گرم بپوشه توی تابست ...

می تونه نشانه کرونا باشه. می تونه هم نباشه با اطمینان نمی شه جواب داد در هر حال شما مواظب باشبد و به علائم هشدار توجه کنید

2728
چند روز پیش عروسی خواهرم بود بخاطر کرونا عروسی نگرفتن فقط لباس عروس پوشید رفت آتلیه چندتا عکس انداخت ...

منم وقتی که کرونا گرفتم گلو چرک کرده بود و صدام گرفته بود 

بله احتمال داره کرونا باشه

منم وقتی که کرونا گرفتم گلو چرک کرده بود و صدام گرفته بود  بله احتمال داره کرونا باشه

طفلکی بخاطر کرونا عروسی نگرفتن براش ممکنه تو آرایشگاه یا تو آتلیه گرفته باشه تنها جایی که بدون ماسک بوده

ان شاالله🌹

❤❤❤❤

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤

سمت راستم سنگین نیست ولی انگار معدم باشه . بنظرت یعنی رفلاکس

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2706