2733
2734

اول اینکه من و خانوادم حدود یک ماه درگیر کرونا هستیم و مادرم بستری بودند و تازه مرخص شدند 🏥

توی سایت دیدم درمورد علائم خیلی می پرسید و نگران هستید توی بیمارستان یه برگه به از علائم هشدار دهنده غذاهای که باید خورده بشن و غذا های که نباید مصرف بشند رو نوشته 

گفتم بذارم تا استفاده کنید در کرونای دلتا زمان مهم هست .

🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

علائم هشدار و اورژانسی

🚨 تنگی نفس ، نفس دشوار ( احسااس درد ، فشار و سنگینی در قفسه سینه، تنفس سطحی و تندتند، افزایش تعداد تنفس بیش از ۳۰  در دقیقه)

🚨 تشدید سرفه ها یا بروز سرفه های خلط دار

🚨 عدممم قطع تب بالای ۳۸ درجه پس از پنج روز شروع بیماری

🚨 کاهش سطح هوشیاری و ناتوانی در بیدار شدن یا احساس گیجی و سردرد

🚨 تشنج( وجود احساسانی نظیر اضطراب ناگهانی ، تاری دید ،احساس ضعف،درد معده، لرزش خفیف، یا شدیدد در دست و پا و یا بدمزه شدن دهان)

🚨فلج نیم یا کامل اندام (بی حسی و عدم حرکت اندام ها به صورت ارادی)

♥️دوستان سعی کنید پر بازدید بشه تا تعداد بیشتری ببیند کرونای دلتا انتقالش سریع تر هست الان بیمارستان ها پر هستند و کم کم داریم دارو کم میاریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءلله تن همه سالم باشه

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤
2738

🚨 تغذیه 🚨

استفاده از مایعات فراوان با دمای مناسب و ترجیحا گرم

استفاده از دم نوش های گیاهی مثل آویشن، اسطوخودوس، بابونه، استفاده از آب گرم و  لیموی تازه و عسل، میوه و سبزی و غلات سبوس دار ،حبوبات ، گوشت و ناهی و مرغ در رژیم غذایی. 

استفاده از زنجبیل ، سیر ،زردچوبه به میزان کافی .زیاده روی نشود

مرسی گلم ♥️

انشالله زودتر حالتون خوب باشه

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

🚨ممنوعیات🚨

محدود کردن غذاهای سرخ کردنی و فست فود 

ممنوعیت استفاده ترشیجات و سرکه و رب گوجه و سس های تند 

محدود کردن مصرف نمک و کنسرو های غذاهای فرآورده شده

عدم استفاده از قند مصنوعی و نوشابه و آب میوه مصنوعی

خوددلری از انجام رابطه جنسی

عدم مصرف سیگار و دخانیات  

این برای اونایی هست که کرونا گرفتند و تا حدودی شدید هست

2706