2733
2734
عنوان

مشاعره با ااااااهنگ😌♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 2728 بازدید | 646 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی به این مونتی بگه یه دفتر نقاشی برا این بچه بخره میخواد بشینه خط خط کنه🤣 این عمه ویلی خیلی پررو ...

هه هه علف چیه چاقال می ‌لرزه صدات
بزن هویج لیس حداقل ببینه چشات😂

این بشر دیگ کارش از پرویی گذشته😂کلا تنش میخاره... ملتفت کجا و این یارو کجا اومده میگه میخوام دیس بدم اسکل😂...فدایی فقط میتونه ساکتش کنه😂

شعر درمون نیست...دردیه معجون...از غم و خشم و جنون...کشتن تومون هر عشقی بود ...کی میگه حقیقت تلخه؟ترشه که همه چشمارو بستن..(نفرت می چکه از قلم صلح)             سیاهه پروندم ولی خب قلبم نه!             اون همه خفت و خاری پس کو؟  اون لحظه‌ی عاری از زاری و ننگ  اون بودنِ محترم حس قشنگ  از خستگی توی این قهقراها  چه کنیم،چه میشه و چه و این چراها  صورتای کبودِ ته بن بستا  صدای شیون زنها و گلدسته ها  از خون خشکیده تو حلقوممون  از قامت شکسته این همه جوون  از سری که حرف داره و شکسته میشه  یعنی اخرین درهای امیدم بسته میشه؟  گفتم آقا روی شما حکم میشه فردا  از این شکنجه و کشتن دست بردار  تو از اونچه هویت منه دوری  منو نمیشه شبیه خودت کنی زوری  تو داری می‌بری تو دنیا حیثییتمو  خار کردی به‌خدا شخصیتمو  من تاریخم پر بابک و کاوه‌س....  
2731

من امشب سخت ترین کار دنیارو انجام دادم

بخشیدمت 

ن این ک لایق بخشیدن باشی نه

فقط ب خاطر این ک خودم اروم بگیرم

ارع بخشیدمت :)

هققق چقد خوشمله :)♥️

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!

دوتا خط موازی بی سر وته که به هم دیگه وصل نمیشن دونفر که به شدت علاقه به هم دارنم گاهی خسته میشن گاهی وقتا واسه ی رابطه قهر لازمه باشه قبول ولی دنیام عین جهنمه وقتی چشات روم بسته میشن ...

2738
. من امشب سخت ترین کار دنیارو انجام دادم بخشیدمت  ن این ک لایق بخشیدن باشی نه فقط ب خاطر ای ...

تو نگاهت پیداس که نمیخای منو،،،،کاشکی از اول راه،میدونستم که بدی،،،،من همش خوبی و مهر،من همش لطف و صفا،،،تو همش دوری و درد،تو فقط زخم زدی

من خود اونیم که هرشب بغزمو قورت میدم 😐 من شبام سیاه و تاره  روشنایی واسه من فقط ی خیالت😐😔

تو تنها دوم شخص مفرد منی

به فرد من منحصر یعنی

تو قرمز سبز ، زرد بنفش ، آبی نارنجیمی مکملمی

واسه قلب من تو همدم نمیشی،،،تو داری میری،تو مرحم نمیشی

یا بذاریم کنار اون چیزا که لازمه دل نیس
اگه حاکمت عشقه نگو توو جاده فلش نیس

شعر درمون نیست...دردیه معجون...از غم و خشم و جنون...کشتن تومون هر عشقی بود ...کی میگه حقیقت تلخه؟ترشه که همه چشمارو بستن..(نفرت می چکه از قلم صلح)             سیاهه پروندم ولی خب قلبم نه!             اون همه خفت و خاری پس کو؟  اون لحظه‌ی عاری از زاری و ننگ  اون بودنِ محترم حس قشنگ  از خستگی توی این قهقراها  چه کنیم،چه میشه و چه و این چراها  صورتای کبودِ ته بن بستا  صدای شیون زنها و گلدسته ها  از خون خشکیده تو حلقوممون  از قامت شکسته این همه جوون  از سری که حرف داره و شکسته میشه  یعنی اخرین درهای امیدم بسته میشه؟  گفتم آقا روی شما حکم میشه فردا  از این شکنجه و کشتن دست بردار  تو از اونچه هویت منه دوری  منو نمیشه شبیه خودت کنی زوری  تو داری می‌بری تو دنیا حیثییتمو  خار کردی به‌خدا شخصیتمو  من تاریخم پر بابک و کاوه‌س....  
2706