2733
2734
عنوان

.

45 بازدید | 2 پست

@نی_نی_یار_5    

نی نی یار عزیز 

۴ماهه پیش گفتم برا دو ماه کاربریمو مسدود کن 

الان اومدم کلا ترکوندین برام 

لطفا اگ میشه برش گردونین برام 

چ وضعشه ☹

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

@نی_نی_یار_5    

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
@نی_نی_یار_5    

سلام برای برگشت کاربری امضامو بخونین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘