2733
2734
عنوان

تروخدا کمک کنید دخترم ...

256 بازدید | 14 پست

از دیروز تب کرده و امروز که مدفوع کرد به شدت چرب بود حتی ببخشید چربی به لباس زیرش پس میده خیلی نگرانم ینی چی ؟ دوسال و نیمشه 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

ببر دکتر وقتی تب داره 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببر دکتر وقتی تب داره 

تب ش تموم شد از سرشب خداروشکر  ولی مدفوعش

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
2731
حتما جاییش عفونت کرده حتما دکتر ببر

وای خدایا خیلی نگرانم دکتر رفتم انقدر شلوغ بود ترسیدم ببرمش

اسهاله ؟

نه فعلا که اسهال نیست 

2738
ببرش دکتر . احتمال عفونت انگلی هست

علایم ش چیه؟

ببر دکتر وقتی تب داره 

مادر گرامی سلااام وقت بخیر🙋‍♀️🙋‍♀️🌹🌹

تغذیه کودک شما چطوره؟؟

ببخشید وسط تاپیک🙈

ممنون میشم ۱۵ دقیقه زمان بذارید و به خاطر سلامت فرزندتونم شده صبوری کنید و پرسشنامه زیر رو پرکنید😍

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم مجازی نمونه جمع اوری کنم😔. لطف بزرگی میکنید🌹🌹🌹

🔵🔴این پژوهش با هدف *"ارزیابی عوامل تاثیرگذار بر رفتار تغذیه ای کودکان ۳ تا ۷سال*  در حال انجام هست. 

در صورت داشتن فرزند زیر ۷ سال و تمایل به شرکت در پژوهش از طریق لینک زیر ما را در رسیدن به نتایج علمی در راستای بهبود سلامت تغذیه ای فرزندان این مرز و بوم یاری فرمایید.

پیشاپیش از شما دوست عزیز سپاسگزاریم 🌷🌷

لینک پرسشنامه 👇

https://docs.google.com/forms/

d/e/1FAIpQLSfDAL0dfklE3guHBod6

hctvphMOGp8XPbWiqZjm

Ru6TNqtHDQ/viewform?usp=sf_link

🔴عزیزان میدونم تایم میبره، ممنون میشم صبوری کنید و سوالات را تا اخر پاسخ بدید.

همین تب و مدفوع چرب

تغذیه کودک شما چطوره؟؟

ببخشید وسط تاپیک🙈

ممنون میشم ۱۵ دقیقه زمان بذارید و به خاطر سلامت فرزندتونم شده صبوری کنید و پرسشنامه زیر رو پرکنید😍

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم مجازی نمونه جمع اوری کنم😔. لطف بزرگی میکنید🌹🌹🌹

🔵🔴این پژوهش با هدف *"ارزیابی عوامل تاثیرگذار بر رفتار تغذیه ای کودکان ۳ تا ۷سال*  در حال انجام هست. 

در صورت داشتن فرزند زیر ۷ سال و تمایل به شرکت در پژوهش از طریق لینک زیر ما را در رسیدن به نتایج علمی در راستای بهبود سلامت تغذیه ای فرزندان این مرز و بوم یاری فرمایید.

لینک پرسشنامه 👇

hctvphMOGp8XPbWiqZjm

🔴عزیزان میدونم تایم میبره، ممنون میشم صبوری کنید و سوالات را تا اخر پاسخ بدید

علایم ش چیه؟

تغذیه کودک شما چطوره؟؟

ببخشید وسط تاپیک🙈

لینک پرسشنامه 👇

hctvphMOGp8XPbWiqZjm

🔴عزیزان میدونم تایم میبره، ممنون میشم صبوری کنید و سوالات را تا اخر پاسخ بدید

2706