2726
عنوان

خراب کردن زندگی یه مرد متاهل بادوتابچه

| مشاهده متن کامل بحث + 1914 بازدید | 80 پست

خاک توسردوستت.الان باید بشینه بچه کس دیگه هم بزرگ کنه.فکرمیکنه‌ چه شاهکاری کرده با این شوهرکردنش حالا ببین چجوری به گ...خوردن میفته

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
داداش دوستم زنگ زد به من امروز که تو برو باهاش حرف بزن خوشبخت نمیشه گفتم واقعا کاری ازدست من برنمیاد ...

حق داره با دوتا بچه😞

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخداا عشق من بعد۸سال بایکی دیگ ازدواج کرد...قیدشو زدم بااینک بشدت دیوونشم...نمیتونم زندگیمو روخرابه ...

بعضیا وجدان ندارن نمیفهمن چوب خداصدانیاره یروز سرخودشونم میاد

2728
بخدامنم خدا واسه هیچکس نیاره همچین چیزی 

خدا نمیدونم چرا سر من آورده اینقدر سخته اینقدر درد داره اینقدر سوختن داره 😭😭😭😭 دوتا بچه هام گناه دارن دوساله شب و روز ندارم  

منتظر جواب خدا باش چون من بنده ی اونم 😀
فکرکن با یکی صمیمی بشی تا مسافرتم بری آخر مشخص بشه که معشوقه شوهرته خدا سر دشمنمم نیاره

این بلا سر یکی از اطرافیان من اومد ولی شوهره کلا انکار کرد طرف هم زن متاهل بود دوست خانوادگی بودن دوستمم موند سر زندگیش بخاطر بچه شون

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
فکرکن با یکی صمیمی بشی تا مسافرتم بری آخر مشخص بشه که معشوقه شوهرته خدا سر دشمنمم نیاره

نمیفهمم فازشون چیه وارد زندگی طرف میشن

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
بابا یارو وعضش انچنان خوب نبود یعنی جوری بود گاهی اوقات پول ازاین اون قرض میکرد یه خونه خیلی ساده دا ...

زنی که متاهله نباید با همسایه ودوست ورفیقاش رفت امد خانوادگی کنه...خیلی از مردا بی جنبه هستن خیلی از خانومای دوراطرافم بدشون نمیاد جفت پا بیان وسط زندگی یه نفر...

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
بیچاره همسر اون آقا که دیده ولی نتونسته ثابت کنه

دنبال ثابت کردن نبود اینقد با زنه رفیق بود باورش نمیشد فقط دور خودش میچرخید و میگفت چرا اوردش خونه چرا با من دوستش کرد فقط بگه چرا با من دوستش کرد ولی شوهره انکار کرد اینم اومد سر زندگیش ولی دلش همچنان خون

2706