2733
2734
عنوان

خراب کردن زندگی یه مرد متاهل بادوتابچه

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 80 پست

وای خدایا خب واسه چی ازدواج کردی یه زن و دوتا بچه رو بدبخت کردی بعد رفتی دنبال هوست چرا آدما انقد پستن که میرن تو زندگی بقیه چرا انقد بی رحم شدیم چرا انقد کثیف شدیم چ به روز انسانیت اومده 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا خیلی ناراحتت کنندس من همش توفکر اون زنم چی کشیده خدایی

اصلا هیچ غریبه ای رو نباید وارد حریم خانواده کرد اشتباه از دوستت بوده.دوره زمونه بدی شده باید دو دستی کلاهتو سفت بچسبی باد نبره

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
2728

😔😔😔حتی فکر کردن بهش عذاب آوره 

خدا نسل همچین زن ومردایی رو چرا منقرض نمیکنه 

بیچاره زنه چه عذابی کشیده 😔😔😔بعدا باید به بچه‌اش چی بگه؟ بگه باباتون بخاطر یه هرزه منو شما رو ول کرد

😔

ولی مطمئن باش این زندگی برای دوستتم پا برجا نخواهدبود مردی که به زنش و دوتا بچش راحت خیانت میکنه و کنارشون میزاره به یه زن اینجوری متعهد میمونه؟ 

زندگی که روی خرابه های زندگی دیگران بسازی قطعا خراب میشه 

شیطونک سابقم 🤭
2738
عنوانت منو یاد یکی از دوستام انداخت. میخواست بره با یک مرد متاهل خودشم خیلی خوشگله واقعا. میگفت خرجم ...

لعنت خدابه همچین آدمهایی 😭

منتظر جواب خدا باش چون من بنده ی اونم 😀

بخداا عشق من بعد۸سال بایکی دیگ ازدواج کرد...قیدشو زدم بااینک بشدت دیوونشم...نمیتونم زندگیمو روخرابه های یدختردیگ بسازم..

ایناچطورمیتونن!!

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
2706