2737
2734
عنوان

بتاى نرمال باردارى چنده

89 بازدید | 13 پست

خانوما من روز شنبه تست خون باردارى دادم بتاى خونم٤٥ بود روز ٤ شنبه دوباره دادم٤٥٠ شد(بعد٤روز)

تو نت سرچ ميكنم نوشته هر٤٨ ساعت بايد دوبرابر بشه يعنى بايد١٨٠ ميشد.احتمال دوقلو بودن هست با اين ميزان افزايش بتا تو٤ روز؟يا نرماله؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نرماله

واقعابجه دوم‌انقدرلدت داره خوشبحالت من۴سال منتظر دومیم دعام گن

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
دکتر نگفت دوباره تکرار کنی؟تو یه آزمایشگاه انجام دادی؟

چرا بار اول كه ٤٥ بود گفت چند روز بعد بازم بيا كه ٤ روز بعدش رفتم٤٥٠ شده بود.راستى از هفته چند برم دكتر برا بار اول؟

2738
نه گلم بچه اولمه.دوبار رفتم ازمايش

وامگه دوباربری ازمایش دوبارمادرمیشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
نه گلم بچه اولمه.دوبار رفتم ازمايش

اشتباه شده شمااشتباه ریپلای کردی عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا بار اول كه ٤٥ بود گفت چند روز بعد بازم بيا كه ٤ روز بعدش رفتم٤٥٠ شده بود.راستى از هفته چند برم د ...

وقتی آزمایش مثبت میشه باید بری دکتر تشکیل پرونده بدی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲