2737
2734
عنوان

دیونه شدم 😬😬😬😬

105 بازدید | 14 پست

من خواستگار دارم وضعیتش خوبه.ولی من دوست دارم ازدواج کنم. خودش گفته میام خواستگاری ولی نمیخوام دیگه حتی کار هم نداره چیکار  کنم کات کنم باهاش دلش نشکنه.خیلی دوسم داره عاشقمه گفته اگه ازدواج کنی خودمو میکشم و....

هرکاری کردم نتونستم کات کنم میاد جلو درمون. از اولم من نمیخواستم باهاش دوست بشم دوسالی افتاد دنبالم مجبور بودم دوستشم باهاش چچون همیشه جلو درمون بود یا دنبالم.منم ادمیمم ک فقط با این پسره دوست بودم اونم در حد مجازی

عزیزم ببین مطمئن باش اگه خیلی هم عاشقت باشه خودشو نمیکشه !

بعدشم وقتی دوسش نداری ، تو این ۲ سال بهش همه جوره میگفتی !

هر چقدر هم مجازی باهاش در ارتباط بوده باشی، اونو وابسته خودت کردی عزیزم 

میگذره...

باشه😐ولی باور نکن عاشقت نیس اون ادا در میاره 

دوست پسرمم یه روزی فک میکردم عاشقمه همه جوره پامه ولی بعد 1 سال نزدیک 2 سال بود ازم خسته شد گفت گمشو نمیخام ریختت ببینم مزاحم نشو بعدش فهمیدم دورکی داره بهم خیانت میکنه دیگه قیدشو زدم حتا از اسمش عوقم میگیره لابد میگفت تو زندگیم یکی دیگه هس ناراحت نميشدم اینکه خودم فهمیدم داره با یکی دیگ فلنگ میبنده داغون شدم.... ینی اون همون پسریه که یه روزی عاشقونه دوسم داشت؟ نمیزاشت برم؟ 🤨😣

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببین مطمئن باش اگه خیلی هم عاشقت باشه خودشو نمیکشه ! بعدشم وقتی دوسش نداری ، تو این ۲ سال بهش ...

خیلی میترسم اهش بگیره منو ولی من کاری نکردم خب میخواست زود میومد خواستگاری.

2731
باشه😐ولی باور نکن عاشقت نیس اون ادا در میاره  دوست پسرمم یه روزی فک میکردم عاشقمه همه جوره پا ...

نه عزیز دلم ...

این حرفا چیه ...!

ببین عزیزم تو مشکلت کاملا فرق میکنه ...

خیلی از دوستی ها و عشق و عاشقی پسرها تظاهریه و فقط جنبه لذت داره !

ولی بعضی ها واقعا عاشق هستن ...

پس فرق میکنه !

میگذره...
باشه😐ولی باور نکن عاشقت نیس اون ادا در میاره  دوست پسرمم یه روزی فک میکردم عاشقمه همه جوره پا ...

خیلی بد میشه عزیزم.بی خیال ناراحت نباش انشالله یه ادمی ک لیاقتتو داره پیدا نصیبت بشه گلم

خیلی میترسم اهش بگیره منو ولی من کاری نکردم خب میخواست زود میومد خواستگاری.

درکت میکنم عزیزم سر نماز هام دعا میکنم مشکلت زود حل شه تو هم سعی کن منتطقی باهاش صحبت کنی ..

میگذره...
نه عزیز دلم ... این حرفا چیه ...! ببین عزیزم تو مشکلت کاملا فرق میکنه ... خیلی از دوستی ها و عشق ...

آره ولی خب از این بعید بود اینجوری ولم کنه بره آخه ثابت کرده بود دوسم داره خودشو به آب و آتیش میزد تا منو ببینه یا رابطه رو نگه داره 🤧🙂

2738
آره ولی خب از این بعید بود اینجوری ولم کنه بره آخه ثابت کرده بود دوسم داره خودشو به آب و آتیش میزد ت ...

عزیزم به آب و اتیش کشیدن و اینجور تقش ها که کاری نداره ...

بگرد دنبال واقعیش ...

میگذره...
درکت میکنم عزیزم سر نماز هام دعا میکنم مشکلت زود حل شه تو هم سعی کن منتطقی باهاش صحبت کنی ..

ممنون از محبتت عزیزم

لطف کردی.مثلا چی بگم بهش

ماهمسنیم هردو۲۰سالمونه ولی خواستگارای خوبمو رد کردم بخاطرش ولی اون حتی جلو هم نیومده میگه کار ندارم منم میدونم کار نداره حتی هم بیاد بابام قبول نمیکنه

چون خواستگارای بهتر ی دارم

عزیزم به آب و اتیش کشیدن و اینجور تقش ها که کاری نداره ... بگرد دنبال واقعیش ...

عشق واقعی دیگه پیدا نمیشه اگرم بشه به زور! ولش حوصله چیزیو ندارم 

2706