2737
2739
عنوان

بيايد واستون صلوات بفرستم عزيزان

59 بازدید | 13 پست

بگيد تا بفرستم

لطفااااا لايك نكنيد چون متوجه نميشم

اگه دوس داشتيد واسه سلامتي منم بفرستيد ممنون

٤٠ روز ميخوام اينكارو انجام بدم

ان شاء الله خدا به همه سلامتي بده آمين

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

فرستادم

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تعجیل درامرفرج و سلامتی مولای مهربانمان سهم هرنفر۱۸ شاخه گل صلوات: اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
مگه خودمون چلاقیم خودمون واسه خودمون میفرستیم

دعاي من در حق شماها 

و دعاي شما در حق من بيشتر تاثير ميزاره

چرا؟ چون اگه يكي ديگه در حق شما دعا كنه بهتره

حالا باز چرا؟ چون با زبون شما گناه نكره و هر كسي با زبون خودش گناه كرده

و برعكس

در ضمن چلاق بودن چه ربطي به دعا كردن داره مگه با پات دعا ميكني؟😂

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر