2703
2553
عنوان

شرط معدل برای استخدامی ها

110 بازدید | 12 پست

سلام معمولاشرط معدل برای استخدامیا ازچندب بالاست؟میدونم ک متغیره ولی متوسطشو میخواستم بدونم .

مرا عهدیست با شادی ،  که شادی آنِ من باشد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

۱۴ به بالا

اما نمره الف بودن توی مصاحبه امتیاز داره، نه تو کتبی

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
۱۴ به بالا اما نمره الف بودن توی مصاحبه امتیاز داره، نه تو کتبی

خداکنه۱۴ باشه کلا روحیموازدست دادم برادرس خوندن... ترم ۶م ولی دیگه انگیزه ندارم بخونم☹️

منو ترسوندن گفتن باید ۱۶و۱۷ب بالاباشه اخه😭

استخدامی بعضی ارگان های خاص فکر کنم شرط معدلشون ۱۶ به بالاست 

فکر میکنم بعضی بانک ها(من بانک ملت تو ذهنمه فقط)شرط معدلشون ۱۶ به بالاست 

ولی اکثرا همون ۱۴ به بالاست

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
2714
استخدامی بعضی ارگان های خاص فکر کنم شرط معدلشون ۱۶ به بالاست  فکر میکنم بعضی بانک ها(من بانک م ...

من واسه منابع طبیعی اینامیخوام جهادکشاورزی اینجورادارات و سازمانای مرتبط. پس اینا۱۴ ب بالان؟