2737
2734

حالا چطوری با سیاست ازش پول بگیرم 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

اگه ذاتا خسیس باشه که نمیشه کاریش کرد اگه بد عادت شده چرا ... تجربه شو ندارم فقط میدونم نباید عجله کنی و ی دفعه بخوای تغییرش بدی اینجوری هم اون مقاومت میکنه هم شما اذیت میشین و بیشتر حساس میشه همونطور که به مرور زمان عادتش دادین به خرج نکردن با شیب ملایمی عادتش بدین به خرج کردن ..از مواردی هم که علاقه داره شروع کنید مثلا اگه به آرایش شما علاقه داره از خرج کردنهای کوچک برای لوازم آرایشی شروع کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه ذاتا خسیس باشه که نمیشه کاریش کرد اگه بد عادت شده چرا ... تجربه شو ندارم فقط میدونم نباید عجله ک ...

متاسفانه چون ب شدت پرو شده بود و سو استفاده میکرد مستقیم بش گفتم دیگه از ريال ی حق خودم نمیگذرم و تا بتونم خرج می کنم

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
بهش بگو خسیس نباش.  بهش بگو پشت هر نخوری  یک  بخوریه  بهش بگو برای چی جمع میکن ...

این جوری حساس میشه چون از زن اولش بچه داره