2726
عنوان

دلم میخواد بمیرم

73 بازدید | 13 پست

دیگه خسته شدم.. واقعااا کم اوردم.. حس میکنم حتی خداهم نگاهم نمیکنه انگار منو گذاشته به حال خودم😭😭

از تهههه قلبم دلم میخواد بمیرم راحت شم.. دیگه بریدم از همه چی😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از همه چی خسته شدم تو رو خداااا دعا کنید خدا من و ببینه مثل همیشه دیگه کم آوردم حتی بارها به خودکشی فکر کردم

گاهی گمان نمیکنی ، اما خوب میشود... گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...

خیلی بده ادم تو جوونیش چنین آرزویی بکنه ولی حیف

منم از ۱۴ سالگیم تا الان ک ۱۹ سالمه آرزوی مرگ دارم ی مدتم افسردگی داشتم

فراموش کرده بودم حالم بهتر شده بود

امشب با بابام دعوام شد بازم حس لعنتی مرگ اومد سراغم

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
از همه چی خسته شدم تو رو خداااا دعا کنید خدا من و ببینه مثل همیشه دیگه کم آوردم حتی بارها به خودکشی ...

خدایی منم اگه ترسه جهنم رفتن نبود تاحالا خودکشی کرده بودم😪😭

خیلی بده ادم تو جوونیش چنین آرزویی بکنه ولی حیف منم از ۱۴ سالگیم تا الان ک ۱۹ سالمه آرزوی مرگ دارم ...

خیلی بده😔😔😔

ینی آدم از تهیه دلش آرزو میکنه بمیره هاا

با این سن واقعااا حقمون نیس..

خیلی بده😔😔😔 ینی آدم از تهیه دلش آرزو میکنه بمیره هاا با این سن واقعااا حقمون نیس..

تو چن سالته

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
وقتی همش داره بدشانسی سرم‌میاد چطور اهمیت ندم😪

نمیدونم همینه ک هست ! من همین الان داداشم و بابام کرونا گرفتن تقریبا بیمارستان هستن مامانم هم سرفه می‌کنه 

آهنگ گزاشتم تایپ میکنم . دو قطبی هم دارم و....

😂😂😂 زندگی همینه . با حرص درست نمیشه بیخیال طی کن درست میشه ‌. دوست پسرم هم ولم کرد عین آشغال ی ماه پیش . باز بگم؟؟؟ همه مشکل دارن با غر زدن درست نمیشه بیخیال باش