2733
2734

زن داداشم ۶ هفته هست، تازه متوجه شده بارداره، کرونا هم گرفته، خیلی نگرانشم، امروز رفته دکتر زنان راهش نداده مطب گفته برو هر وقت خوب شدی بیای، ویزیت آنلاین گرفته متخصص زنان فقط  فولیک اسید، مولتی ویتامین برای اشتها، و قرص ضدتهوع بهش داده، خیلی ضعیف شده، اصلا نمی تونه غذا بخوره، اگه شرایط مشابه دارید دکتر چی براتون تجویز کرده

تستش مثبت شده؟

یکی که باردار بود میگفت استامینوفن ۵۰۰.دیفن هیدرامین هر ۸ساعت

سوپ‌و مایعات فراوون

منم علایم دارم ولی تست ندادم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تستش مثبت شده؟ یکی که باردار بود میگفت استامینوفن ۵۰۰.دیفن هیدرامین هر ۸ساعت سوپ‌و مایعات فراوون ...

اره تستش مثبت شده، اصلا نمیتونه چیزی بخوره ببخشید تا میخوره بالا میاره

2738
اره تستش مثبت شده، اصلا نمیتونه چیزی بخوره ببخشید تا میخوره بالا میاره

ای وای حتما ویار داره

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
نه فکر نکنم برای بارداریش باشه چون برای بچه قبلیش حالت تهوع نداشته، احتمالا برای کروناست 

خدا شفا بده

نمیدونم تو پست قبل گفتم یا نه

آبلیموعسل آب ولرم بهش بدین خیلی خیلی خوبه