2733
2734
عنوان

خانما شوهرم با

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 64 پست
عزیزم اون سن بدیه حرف اطرافیان تاثیر میذاره عادی رفتار کن مثل همیشه

بیشتر از شوهرم ناراحت م حرف اشو خوندی؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثل همیشه باش تفاوت ایجاد نکن 

دلتنگتم رفیق جان،درست عین خودت که دلتنگ بودی، هنوز باورم نمیشه،کاشکی برگردی اینجا جات خیلی خالیه      برگرد تا همه اون قربونت برم ها و فدات بشم هایی که خیلی کنترل کردم تا بهت نگم رو جبران کنم   برگرد داداشی برگرد فدات شم   میدونی چقدر آب پرتقال گرفتم برات؟  برا یه سال تامینی برگرد داداش خوبم  . داداشی چرا دوریت انقد سخته؟ چرا دارم کم میارم؟چرا اشکم بند نمیاد اخه ؟تو یه روزی برمیگردی میدونم ولی زود برگرد من گناه دارمااااا به کی بگم سلطان به کی بگم آقای دکتر؟ با کی شوخی کنم؟ برای کی حرص بخورم؟ هااان؟ کی بهم بگه اخ دختره ی خنگ هاااان؟ برگرد داداش جونم برگرد دیگه قول میدم نگم بچه ها گناه دارن اذیتشون نکن دیگه قول میدم به حرفت گوش بدم بیمعرفت دیروز بهت قول دادم که تلاشم رو بیشتر کنم خوب درس بخونم بهت قول دادم پای قولم هستم تو هم همون روز اول قول دادی که اگرم خواستی بری قبلش بهم بگی   پس چرا یهو رفتی؟
اسی ببخشید ولی دیگه کاسه داغ تر از اش نشو طرفداریشو جلو شوهرت نکن وقتی اونم مقصره و قدر خوبی هاتو نم ...

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728

نفهمن دیگه مردا بگو من پیش وجدان خودم راحتو اسودم هرکی هرچی میخواد بگه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خودتو قاطی دعواشون و رابطشون نکن  عادی باش مثل قبل  غذای خوب هم بپز  وقت رفتن هم ب ...

چرا زیاد اسرار نکنم 

2738

بله خوندم.تو انقدر طرف پسره رو گرفتی شوهرتم جو گرفته یه چیزی گفته.اهمیت نده

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
لطفا صادقانه بگین جای من بودین چ کار می کردین 

حد تعادل رو رعایت کن نه با حس بد و اخم و ....پذیرایی کن نه اووووونقد با محبت رفتار نکن که هی بچسبی بهش و ‌....یکی از دوستان بالاتر گفتن غذای مورد علاقه ش و ...موندنش هم تصمیم با خودش و پدرش بزارید باشه 

اصرار نكن تو اين سن هر چي بگي فكر ميكنه دستور ميدي اگه رابطت خوبه باهاش حرف بزن 

عادیه رو ب سرد

خدا خیرت بده معلومه خیلی مهربونی.و اونو پسرمون خطاب می‌کنی.درکش کن.این نوجوانی بگذره.ما که مادریم تو این سن با بچه هامون مشکل داریم شما که پسر همسرتونه مشگکلاتتون بیشتره دیگه

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
مثل همیشه باش تفاوت ایجاد نکن 

چرا 

بابا شوهرت بیخیال باش ادم ناراحت هرگز نمیفهمه چی میگه اهمیت نده مهم پسره هست که بزرگ شده اون باید بدونه تو خوبی شوهرت بهت میخاد حرص بده چون ناراحته میخاد الکی تو هم ناراحت بشی  پس بیخیال.دامادمون نامادری بزرگ کرده مریض شدنی قبل از بچه های خونیش دامادمون میپره میره میبرتش دکتر از پدر مرحومش راضی نبود ولی نامادریش تعریف میکنه .عمه شوهرم  رو بچه ناتنی هاش  تو پیری تا لحظه مرگ نگهش داشتن .ادم نمیشه بفهمه روز مبادا کی پشت سرشه

وای چه ازدواج بدی کردی نباید اینکارو‌میکردم تازه این پسر بهت نامحرمه، چند وقت دیگه ممکنه بهت چشم داشته باشه، خب بره پیش همون مادر وَرپریدش🙁خوب باش اما خیلی هم بهش نزدیک نشو فقط در حدی که حرمت ها حفظ شه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706