2726
عنوان

ازدواج

257 بازدید | 40 پست

من یه پسر ۳۰ ساله هستم  و مدرک تحصیلی ام هم مهندسی صنایع هست و در یک شرکت خصوصی کار میکنم که محیطش مردانه است . به نظر شما چطور باید با یه دختری که به درد زندگی  بخوره  و پایبند باشه آشنا بشم .حقیقتش دوست ندارم توی خیابون  با کسی آشنا شم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به خواهر یا مادرتون بسپرین کسی رو بهتون معرفی کنن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ب مادرت بگو یکی برات پیدا کنه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

@ساقی_کاپ_کیک_عصبانی    نظرت چیه استاد؟🤔

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

به‌مامانت‌بگو،واست‌پیداکنه😐 

ولی‌خواهشن‌پیداکرد‌اگردختره‌نخواست 

مثل‌خواستگارمن‌سیریش‌نشو☹️

ای‌خداجون‌نمیدهم‌تاحسین‌‌برمن‌نشون‌بدی..💔 درخواست‌دوستی‌قبول‌نمیکنم..👐

به خانواده بگین معرفی کنن..بعد یه مدت باهم برین بیرون تا آشنا بشین

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2706