2726

من زایمان کردم س روز پیش...شوهرم برام گل خریده بود ک نزاشتن بیاره تو بیمارستان...خلاصه شبی ک من بیمارستان بودم رفته بود خونه مادرش و گل رو برده بود اونجا...ک بعدا ببریم خونمون....وقتی از بیمارستان مرخص شدم اول رفتیم خونه مادرشوهرم چون گفته بود ناهار درست میکنم بیارش اینجا بعدا ببر خونه خودتون یا خونه مامانش...خلاصه اونجا بودم ک گل رو نشون دادن و یهو شوهرم ب من گف حالا این باشه اینجا یکی دیگه براتو میخرم مادرشوهرمم ت اشپزخونه بود نمیدونم شنید ی ن...ولی من خودمو زدم ب نشنیدن بعدش ک خاستیم بیایم خونمون یادم شد گلو بیارم وگرنه همونجا میاوردمش...خلاصه امروز مادرشوهرم اومد ازم سر بزنه رفتنی شوهرم میخاست ببره برسونتش ب شوهرم یواش گفتم گلو بیاری رف اومد دیدم نیاورده گفتم مگه نگفتم گلو بیاری کو گل گف اونو دادم برا مادرم گفتم ت خریدی برامن کی گفته بدی ب مادرت گف خووودم...گفتم اونو میری میاری گف ن یکی دیگه براتو میخرم گفتم من همونو میخام گف بعد ی عالمه کل کل کردن گف باشه اونو میارم یکی دیگه برا مادرم میخرم منم گفتم اصلاااا همچین کاری نمیکنی...بچه ها ننش اینا دو سال باهامون قهر بودن اینو ادم حساب نمیکردن مامان من دوسال جورمون رو از هرلحااااض کشید و کم نزاش برامون ی بره خریدیم ی سال مامانم جمعش کرد اخر سر بره رو روزی ک از بیمارستان اومدیم برد جا خونه مادرش و اونجا کشت کلشو جیگرشو داد ب اونا گف ی دستشم بردارین برا خودتون...درصورتیکه مامان من یک سال ب اون بره خرج کرد و خوراکی خرید برا بره...الان دوهفته س با خانوادش اشتی کرده میخاد خودشو براشون بکشه..مادرم اومده اینجا منو جمعم کنه زائیدم شوهرم ی عالمه کم محلی میکنه  ک بره...تازه امشب دوشبه ک مادرم اینجاس...حالا من این پیامو ب مادرشوهرم دادم ببینید

این مردا   جز   عجایبن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم با شوهر خونواده دوست نباید جنگید باید زیرزیرکی کارتو راه ببری 

با لج کردن چیزی درست نمیشه 

درمورد بی محلی ب مادرتم خیلی پرروئه باهاش حرف بزن 

بگو مادر حرمت داره اومده زحمت بکشه چرا کم محلی میکنی ؟باید ببینی دلیل کم محلیش چیه؟احتمالا مقابله ب مثله 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

زشته بابا بخاطر یه گل که دو روز دیگه پژمرده میشه و میمیره  اینقدر خودت رو کوچیک و حقیر کنی خریده که خریده به هرحال تا وقتی  تو زنش نبودی مادرش  جورشو میکشید

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اینه...شوهرمم هنوز نمیدونه فقط منتظرم مادرم بره ی جنگی بپا کنم چون داره ب مادرم کم محلی میکنه و خودش ...

بی ادب سلامم نکرد بهت

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

عزیزم هورمونات به نظرم بهم ریخته حساس شدی کاش پیام نمیدادی

یه گل چه ارزشی داره که هی غرور خودتو بابتش بشکنی؟!

یه گل دیگه میخرید دعوا نداشت که الکی اعصاب خودتو خرد کردی

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2706