مادر گرامی سلااام وقت بخیر🙋‍♀️🙋‍♀️🌹🌹

تغذیه کودک شما چطوره؟؟

ببخشید وسط تاپیک🙈

ممنون میشم ۱۵ دقیقه زمان بذارید و به خاطر سلامت فرزندتونم شده صبوری کنید و پرسشنامه زیر رو پرکنید😍

🔵🔴این پژوهش با هدف *"ارزیابی عوامل تاثیرگذار بر رفتار تغذیه ای کودکان ۳ تا ۷سال*  در حال انجام هست. 

در صورت داشتن فرزند زیر ۷ سال و تمایل به شرکت در پژوهش از طریق لینک زیر ما را در رسیدن به نتایج علمی در راستای بهبود سلامت تغذیه ای فرزندان این مرز و بوم یاری فرمایید.

پیشاپیش از شما دوست عزیز سپاسگزاریم 🌷🌷

لینک پرسشنامه 👇

https://docs.google.com/forms/

d/e/1FAIpQLSfDAL0dfklE3guHBod6

hctvphMOGp8XPbWiqZjm

Ru6TNqtHDQ/viewform?usp=sf_link

🔴عزیزان میدونم تایم میبره، ممنون میشم صبوری کنید و سوالات را تا اخر پاسخ بدید. 

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم مجازی نمونه جمع اوری کنم😥😔. لطف بزرگی میکنید🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک عدد خر هستم  عررررررررر خودم شاغلم ولی پشیزی ندارم عررررررر  

پس حقوقتو چیکار میکنی

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

من که یه دوستا مامانم هس ، دخترش کلاس سومه دبستانه میرم به اون زبان یاد میدم ، با اینکه خیلی وارد نیستم اما دارم پس انداز میکنم.

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

من شوهرم میگه بدم میاد زن و مرد از هم جداباشن هرچی پول داریم مال همدیگس هیچوقت نگو پول بده پی انداز کنم و اینا

ولی هروقت بهش میدم نامرد برنمیگردونه 

کلنم نظرم اینه زن باید ی پس انداز مخفی داشته باشه هرچند شوهرش هیچوقت براش کم نزاره اونجوری ب درد زندگیت میخوره

من کلا چون پول زیادی برا پس انداز نمیده تو جیبی برا خرجی میده ی مقدارشو خرج میکنم ی مقدارشو کنار‌ میزارم

جوع شه بری سکت بخری خوبه 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
من شوهرم میگه بدم میاد زن و مرد از هم جداباشن هرچی پول داریم مال همدیگس هیچوقت نگو پول بده پی انداز ...

شوهرت زرنگه میخواد به این حرفا پولات رو بگیره😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من شوهرم میگه بدم میاد زن و مرد از هم جداباشن هرچی پول داریم مال همدیگس هیچوقت نگو پول بده پی انداز ...

درسته منم پس انداز داشتم ولی هی میدادم شوهرم اونم اصلا نمی‌فهمه از این به بعد اصلا بدم الانم یه پسر کوچیک کمتر از یک ماه دارم تصمیم دارم هر چی کادو جمع شد بدم یه تیکه طلا کوچیک

2706