2733
2734
عنوان

کولر تو بینی عملی!

351 بازدید | 35 پست

یکی از فامیلامون 4 ماه بینیشو عمل کرده بعد میگه رو بینیش ی سوراخی مثل جای سوزن هست که از توش هوا میره میاد کسی میدونه چرا؟من خودم دیدمش خیلی باید دقت کرد تا مشخص باشه.حتما سوراخه تا توی بینیش هست که هوا میره میاد دیگه؟یا شاید دکترش رو بینیش کولر نصب کرده که راحت تر نفس بکشه؟

Ask medical question and I will answer as much as I can*Posez une question médicale et je répondrai autant que je peux*Задайте медицинский вопрос, и я отвечу столько, сколько смогу*Haga una pregunta médica y responderé todo lo que pueda.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادر گرامی سلااام وقت بخیر🙋‍♀️🙋‍♀️🌹🌹

تغذیه کودک شما چطوره؟؟

ببخشید وسط تاپیک🙈

ممنون میشم ۱۵ دقیقه زمان بذارید و به خاطر سلامت فرزندتونم شده صبوری کنید و پرسشنامه زیر رو پرکنید😍

🔵🔴این پژوهش با هدف *"ارزیابی عوامل تاثیرگذار بر رفتار تغذیه ای کودکان ۳ تا ۷سال*  در حال انجام هست. 

در صورت داشتن فرزند زیر ۷ سال و تمایل به شرکت در پژوهش از طریق لینک زیر ما را در رسیدن به نتایج علمی در راستای بهبود سلامت تغذیه ای فرزندان این مرز و بوم یاری فرمایید.

پیشاپیش از شما دوست عزیز سپاسگزاریم 🌷🌷

لینک پرسشنامه 👇

https://docs.google.com/forms/

d/e/1FAIpQLSfDAL0dfklE3guHBod6

hctvphMOGp8XPbWiqZjm

Ru6TNqtHDQ/viewform?usp=sf_link

🔴عزیزان میدونم تایم میبره، ممنون میشم صبوری کنید و سوالات را تا اخر پاسخ بدید. 

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم مجازی نمونه جمع اوری کنم😥. لطف بزرگی میکنید🌹🌹🌹

اره کولر نصب کرده😂😂😂😂😂😂

کسی تجربه نداره چیه؟

Ask medical question and I will answer as much as I can*Posez une question médicale et je répondrai autant que je peux*Задайте медицинский вопрос, и я отвечу столько, сколько смогу*Haga una pregunta médica y responderé todo lo que pueda.
2738
دقیقا کجای دماغشه؟

قسمت چپ بینیش وسط تقریبا

زمستونا هم بخاری عمل میکنه👀

کولره خودشم از نوع کولر گازی 🤣🤣🤣🤣🤣

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2706