2737
2739

متاسفانه دو روزه موقه نماز کفر به خدا میاد تو ذهنم (ینی با دهنم نمیگمشا فقط تو ذهنم میاد)  از اون بداش. وسط نماز از خدا معذرت خواهی میکنم و بعدش شیطونو لعنت میکنم محکم میزنم تو سرم از ذهنم بپره فایده نداره . چن بار نمازمو قط کردم برا همین موضوع و  حس میکنم نمازم باطله:( توروخدا گزارش نزنید راهنمایی میخوام . نمازم باطله؟چیکار کنم ک نیاد تو ذهنم؟ خدا میبخشه منو؟

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 

این ی نوع وسواسه خیلیا اینطورین خودتو سرزنش نکن برو مشاور کمکت میکنه 

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه نههههع 

شیطان از هر طرف بهت حمله میکنه 

نمازت رو بخون تو نماز خوندن اگه ای فکرا اومد سن تو الوذ بالله بگو 

ادامه اش بده بعد بسپار ب خدا

اینجوری میخواد تااامیدت کنه شیطان

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
2738

استغفرلله،استغفرلله،استغفرلله(زیاد بگو)

من یه عادتی دارم نمیدونم خوب یا بد،ولی دخترم رو هم عوض میکنم،توی دلم میگم این دستشویی به روی شیطان🤭

سر نماز هم بیاد تو ذهنم،سریع استغفار میکنم و به معنی آیات فکر میکنم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
وسواس فکریه عزیزم اصلا خودتو اذیت نکن خدا ناراحت نمیشه هر چقدر بخوای فرار کنی از این فکرا بدتر میشه ...

کاملترین و مختصرترین جواب  

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2706