2737
2734
عنوان

با لیسانس کجا برم برای کار

85 بازدید | 19 پست

لیسانس روانشناسی دارم ۲۸سالمه کجا برم دنبال کار چند جا رفتم برای تدریس حقوق ۱۸۰۰که کرایه ماشینمم برای رفت آمد یه تومن باید بدم 

کمکم کنید بدونم اصلا کجا ها باید دنبال کار بگردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهزیستی...

کارخونه ها....

مدرسه ها...

مهدکودک ها...

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2731
میگن لیسانس روانشناسی تا ارشد کار نداره ک🚶‍♀️

کار داره عامو 😁ولی باید بری دنبالش

ارشد میگن دیگه نیاز نیست اینقدر دنبال کار باشی کار بهتر با حقوق و مزایای بهتر

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2738
کار داره عامو 😁ولی باید بری دنبالش ارشد میگن دیگه نیاز نیست اینقدر دنبال کار باشی کار بهتر با حقوق ...

نمیدونم من دارم انتخاب رشته میکنم همه میگن تا ارشد کار داره و خیلی اشباع شده الان بری علوم تربیتی بهتره

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
کار خونه  چه کار خونه هایی ؟

هر کارخونه ای...

ببین الان هر کارخونه ای باید یکی دوتا روانشناس داشته باشه.

حالا بستگی به کارخونه داره که کارشناسی بردارن یا یکی با تخصص (ارشد) باید بپرسی پرس و جو کنی

هر کارخونه ای... ببین الان هر کارخونه ای باید یکی دوتا روانشناس داشته باشه. حالا بستگی به کارخونه ...

برم خود کار خونه ها 

کدوم قسمت برم 

چی بگم 

مثلا چه کار خونه هایی

2706