2726
سلام خداوندگار سوتی 😂😂

سلام😂🙆🙋 

راستی قبل عقد با شوهرم رفایم بستنی بخوریم من بستنی سنتی سفارش دادم تا قاشق زدم اولی و بخورم قاشق داخل بستنی تقی شکست😂🥺بعد قاشق شکسته رو اوردم بالا نگاه میکردم شوهرم انقد خندید سیاه شده بود😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا خدای سوتیم جلو شوهرم چون ادرسم ضعیفه ده بار بریم یه جا باز مسیرو یادم میره😐😂😂 خنگم خودتونید😑

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»
2728
سلام😂🙆🙋  راستی قبل عقد با شوهرم رفایم بستنی بخوریم من بستنی سنتی سفارش دادم تا قاشق زدم ...

😂😂😂😍

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»
سلام😂🙆🙋  راستی قبل عقد با شوهرم رفایم بستنی بخوریم من بستنی سنتی سفارش دادم تا قاشق زدم ...

واییییییییییی 🤣🤣🤣

ای خدا سر ب بیابون بزارم از دست تو🤭

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
عین من منم دقیقا شب خواستگاریم برقاهم رفته بود ازشدت استرس واینا پدرشوهرم چایی برداشت گفت دست شما در ...

🤣🤣🤣🤣وای بچه ام بیدار شد یاد خودم افتادم

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️
اصلا دلم نمیخواست جای تو باشم 😅😅😅😂😂

لحظه ی واقعا بدی بود هر چی شوهرم نگاهم می‌کرد چشم غره میرفت خواهرم ریسه میرفت از خنده

تو بگو طلاس وقتی از چشم افتاد قاطی اشغالاس 😏😏😏😏😏

شوهر ندارم ولی یه فامیلی داریم یه پسری مغرور نیست مذهبی هم هست ولی نه خیلی معلولین بعد اصلا با دختر حرف  نمیزنه تازه سلامم میکنی روشو میکنه اونور انتر حالا شانس من داشتم از پله ها میومدم پایین به حالت زشت مثل روانی ها میومدم پایین یه موقع به خودم اومدم دیدم اینجوری وایساده زل زده به من حالا بقیه وقتا گلا قالی میشماره ولی حالا😒

شوهر ندارم ولی یه فامیلی داریم یه پسری مغرور نیست مذهبی هم هست ولی نه خیلی معلولین بعد اصلا با دختر ...

از آن نترس ک های و هوی دارد از آن بترس ک سر ب توی دارد😜

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
منم انقد سوتی دادم که حرفی برای گفتن ندارم😂 باز شکر خدا همسرم پابه اس خودش ماس مالیشون میکنه میره

دقیقا شوهرمنم اینطوریه مخصوصا پیش خانواده ش سوتی بدم سریع جمعش میکنه طفلی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2706