2733
2734

ترازم ۸ هزار  خوب تهرانم هسم صد درصد دعوتم میدونم 

ولی بچه ها  میخوام  ۱۴۰ تامو فقط فرهنگیان بزنم 😢بعد نامزدم زورم کرده برم حقوق بحونم 

میگم اولویت اخرمو ازاد حقوق بزنم 

به فرهنگیانم لطمخ نمیزنه؟

یعنی اگه اولویت اولم اون باش مصاحبه هم خوب باشه قبول مبشم؟😢

ازاد زدنم لطمه نزنه؟

از یه مشاور شنیدم اگه میخواین قبول شین فقط فرهنگیان بزنین😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نامزدت مجبور کرده بزنی حقوق!🤔

به چه مناسبت!؟

نزن حقوق فقط فرهنگیان بزن

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2728

نه عزیزم اولویت های اول مهمه ترازت هم که خوبه فرهنگیان میاری و مصاحبه هم سخت نیس یه کم مطالعه قبلش کنی و رو حرف زدنت مسلط باشی حله. من خودم فرهنگیانم. رتبه ت چنده

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود

اره فقط فرهنگیان باید بزنی

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2738
نه عزیزم اولویت های اول مهمه ترازت هم که خوبه فرهنگیان میاری و مصاحبه هم سخت نیس یه کم مطالعه قبلش ک ...

یعنی اخرین اولویتم فقط یدونه ازاد بزنم لطمه نمیزنه؟

والا هفت هزار 

همونم که درصد میراشتم

وای سرویسمون کردی خوبه جواب کنکور اومد. 

شوخی می کنم عزیزم 😂 آفرین بهت 

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2706