2737
2734

سلام بچه ها

من تازگی دخترمو مهد میفرستم

نمیدونم واقعا باید اونجا چی بگم و چی نگم

اصلا نیازی هست که اطلاعات و خصوصیات بچمو در اختیارشون بزارم یا بزارم خودشون با بچم آشنا بشن؟

بذار خودشون آشتا شن

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله بگین و اینکه چه رفتارای خوب و بدی داره اگه هست . مربی بهتر می تونه باهاش ارتباط برقرار کنه

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

بچه ها من حس میکنم زیادی برچسبهای منفی به بچم میزنن

مثلا میگه لجباز و یدنده و سرخوده

در صورتی که اصلا به نظرم بچه من این خصوصیاتو به عنوان برچسب نداره

در حد بچه های دیگه داره.نه بیشتر

میدونمم هرچی بخوام بگم

میخوان بگن ما 20 ساله کارمون اینه و میدونیم و اینا

خیلی فکرم درگیره

همش دارم تو مغزم با خودم کلنجار میرم

اگر مهد بهتری تو شهرمون بود عوضش میکردم

ولی کلا همین یه مهد بدرد بخور رو تو شهرمون داریم

مجبورم...