2726
عنوان

جمله قشنگ

219 بازدید | 37 پست

بچه ها ی متن کوتاه یا یه جمله قشنگ میگین واسه استوری هایلایتم لطفا💋😍

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..

موضوعش

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طوری زندگی کن که اسمت با جسمت نره زیر خاک🖤

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
2728
گفتن منم لایک کن مرسی😁

فداا چشم

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..
موضوعش

فرقی نمیکنه عزیزدلم

طوری زندگی کن که اسمت با جسمت نره زیر خاک🖤

مرسییییییییی عزیزم😍😍😍😍

فرقی نمیکنه عزیزدلم

آرزو میکنم کتاب‌های خوب بخوانی، آهنگ‌های خوب گوش کنی ،

عطرهای خوب ببویی، با آدم‌های خوب حرف بزنی ،

و فراموش نکنی که

هیچ‌وقت دیر نیست برای بودن چیزی که دوست داری باشی

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
تو که نمیدانی شاید یکی بخاطر تو با خدا نجوا می کند❤️

😍😍😍مرسییی فداتشم

آرزو میکنم کتاب‌های خوب بخوانی، آهنگ‌های خوب گوش کنی ، عطرهای خوب ببویی، با آدم‌های خوب حرف بزنی ...

وای عالی بودن💋😍فداتشما

وای عالی بودن💋😍فداتشما

نشی دا

2706