2737
2734
عنوان

خدایاا شکرت😍😍

136 بازدید | 14 پست

توی این روزا ک 

شرکت حقوقمونو نمیده 

خدایا 

ریز ریز رحمت و نعمت میرسونه😍🥺این روزا مهمون داریم 

توی کارتامون شپش هم نیست 

اما خدا خودش 

روزیمون و میرسونه😍😍ای خدا شکرت 

انشاءالله که همتون حاجت روا بشید

نفری یه صلوات 😍بفرستیم؟

یڪ نفر ماندھ از این قوم کھ بر می‌گردد !

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

لطفا برای سلامتی پدرم دعا کنید دوستان

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جانم. الحمدلله ❤️❤️ همیشه شاد باشین و حضور خدا رو به بهترین شکل حس کنین 🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد

التماس دعا ❤️

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم اللهم صلی علی محمد و آل محم ...

انشاءالله که خدا شفا بده

2738

۵تا می‌فرستم 

خدایا راضیم به رضای خودت .الحمدلله رب العالمین

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

چقد حالم با حرفات خوب بود بهتر شد منم یکم پیش خداروشکر کردم  مال من اینجوری بود ک باز فهمیدم باید خودم ب فکر خودم باشم تا دیگرون حتی اونای ک نزدیکترین ادمای زندگیت هستن بازم از نزدیکام دلم گرفت ولی گفتم خدای شکرت من باید دیدمو عوض کنم چون نمیتونم کسیو درستش کنم ولی خودمو چرا حتی اگه خانوادم باشن 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
چقد حالم با حرفات خوب بود بهتر شد منم یکم پیش خداروشکر کردم  مال من اینجوری بود ک باز فهمیدم با ...

❤فدات شم گلم 

خدا خیلی جاها دستم و گرفته 

توی موقعیت هایی ک واقعا نیاز ب معجزه بود 

خدا تنها برای بنده اش بسه 

😍❤انشاءالله که عمری پر‌برکت داشته باشی 

ممنونم عزیزم .خدا بهت سلامتی و عاقبت بخیری بده

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706