2410
2553
عنوان

من از مامانم یه مبلغی طلب دارم، میشه بگید چجوری بهش بگم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 34 پست
چقدر؟ من بودم از کارتش انتقال میدادم.

بیست و پنج میلیون 

ندارن تو کارتش 

میگم که قرار بود طلا بفروشه 

ولی زورش میاد انگار

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی شوهرت میدونه به مامانت ‌کمک کردی یانه؟اخه پول کمی نیست....خودت شاغلی؟

نه نمیدونه 

البته بدونه هم مشکلی نداره 

از منم هیچ وقت انتظاری ندارم که کمک کنم بهش ولی خودم دلم نمیومد تو فشار بمونه 

نه شاغل نیستم فعلا 

پس انداز خودم بوده

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
آخه می‌دونه که می‌دونم نقد نداره هیچی الان قرار بود طلا بفروشه  انگار زورش میاد طلاهاشو بفروش ...

خب به بابات بگو بابا پول قرض بده بعدش به مامانت بگو هروقت فروختی قرض بابارو بده من بدم!

جلوی مامانت به بابات بگو بابا داری ۱۵تومن قرض بدی بهم لازم دارم برای خونه 

میده پدرت؟

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2456
بیست و پنج میلیون  ندارن تو کارتش  میگم که قرار بود طلا بفروشه  ولی زورش میاد انگا ...

من هرچقدر باشه رو انتقال میدم😅😆.

حرف زده باید سر حرفش وایسه،حالا هر کی میخواد باشه...

دیگه هم بهش قرض نمیدم!😑

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
نگو ازش پول بخواه بگو مامان ۲۵ بهم میدی  پول لازم دارم

آخه خیلی تابلو میشه که منظورم پول خودمه

2714
خب به بابات بگو بابا پول قرض بده بعدش به مامانت بگو هروقت فروختی قرض بابارو بده من بدم! جلوی مامانت ...

پدرم میده بنده خدا 

ولی مشکلم اینه که الان دو ماهه تو خونشونم بهم میرسن 

روم نمیشه بگم غیرمستقیم🥺

ولی جرات رک گفتنم ندارم☹️

عزيزم خودت شاغلي كه اين پول رو داشتي يا پسندازت هست شوهرت ميدونه دادي يا نه مستقيم بگو وقتي متوجه نم ...

عزیزم پس اندازه 

همسرم نمیدونه 

ولی بدونه هم مشکلی ندارم 

از من انتظار نداره همسرم که کمکش کنم 

ولی خودم دلم نمیاد تو فشار بمونه 

اتفاقا مامانم هم می‌دونه تو فشاره🥺 قبلاً هم بهش گفته بودم میخوام کمکش کنم

خب بشه

خب زشت نیست؟🥺

مخصوصا اینکه دوماهه تو خونشونم و حالم خوب نیست و دارن بهم میرسن

عزیزم مامانت چون میدونه شوهرت خبر نداره که تو بهش پول دادی بخاطره همینه که بیخیاله مطمعن باش همینجوری وایسی تا خودش بده نمیده باید یه کاری بکنی

منم چند وقت پیش یه وسیله خونه مو فروختم به مامانم و بهش گفتم فعلا پولشو نیاز ندارم نمیخاد بدی چندماه دیگه که میخام فلان چیز بخرم پولشو بده، بعد شد چندماه و من میخاستم برم اون چیزو بخرم و واقعا هم پولم کم بود رومم نمیشد به مامانم بگم بده بلاخره زنگ زدم و با اینکه خیلی خجالتی میکشیدم گفتم مامانم میخام برم یه وسیله ای بخرم پولم کمه میشه یه مقدار بهم قرض بدی اونم گفتم باشه الان میزنم برات ولی قرض نه بجای همون فلان پول خودت

خب تو این دو ماه همسرت گوشتی مرغی میوه ای روغنی ماست و اینا نمیخره😐😐😐😐😐

چرا عزیزم 

گاهی میخره 

ولی بابام هر وقت ببینه زود پولشو میزنه به حسابش😑

کلا بابام و مامانم دوتا انسان متفاوت هستن 

بابام یکساعت هم نمیزاره کسی ذره حق به گردنش داشته باشه 

واسه همین همسرم سعی می‌کنه خودش کمتر بیاد 

فقط میگه چون میدون بار نزدیک محل کارمه میوه نخرید من میخرم 

دیگه بابا پول اونا رو نمیزنه به حسابش...

خودمم راحت نیستم اینجوری ولی چاره ای ندارم

2706