2726

وضع خونوادمون خوبه،

ولی اون موقع که مامانم میخواست ماشینش رو تحویل بگیره پول نقد نداشت قرار بود ماشین قبلیش رو بفروشه که حیفش اومد و گفت بجاش طلا میفروشم.

من بیستم پنج میلیون نقد داشتم دادم بهش که یه مقدار طلاهاشو جای بهتر بفروشه. 

داریم خونمون رو آماده میکنیم و همسرم خیلی دستش خالیه قصد داشتم اون پول رو برای کاغذ دیواری خرج کنم که یکم کمکش باشه...

به مامانم هم گفته بودم اینو... 

بابام وضعش بد نیست نیاز نیست حتی اون قسمت از طلاهاشو مامانم بفروشه که پول منو بده ولی چون واسه ماشین راضی نبود بهش کمکی نکرد و یکم الان باهم مشکل دارن.

روم نمیشه به مامانم بم پولم رو بده😢 مخصوصا اینکه الان باردارم و حالم خوب نبوده و دوماهه تو خونشونم تا خونم آماده بشه. 

غیر مستقیم گفتم که شوهرم مشکل مالی پیدا کرده میخوام واسه خونه کمکش کنم و... 

ولی مامانم اصلا اقدامی نمیکنه🥺

قرار بود هفته بعد پولمو بده الان سه ماه گذشته منم روم نمیشه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

از لحاظ طلا و اینا همه طلاهام تو بانکه 

فعلا نمیتونم بگیرمشون که بفروشمشون...

مامانم هم عادتشه بدهی رو دیر میده😑 واسه قسطا و اینا هی ما یادآوریش میکنیم هی میگه باشه حالا واریز میکنم 

روز آخر واریز میکنه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه دقیقا واسه اون بیستوپنج میلیون ریز ریز برنامه ریزی کرده بودم🥺

تاااازه سیسمونی هم میخوام خودم بخرم با اینکه بچم نوه اول خونوادس دوست نداشتم کسی براش سیسمونی بخره 

ولی اونم وام گرفتم دوماه دیگه میدن....

کلا هیچ وقت ب. کسی پول. ندین 

حقیقتا مامانم کسی نیست 

مخصوصا اینکه خیلی کمک حالم بوده تو بارداری 

ولی نمی‌دونم چرا اینقدر بدحسااااابه 

بر عکس بابام ولی نمی‌خوام به بابام بگم چون آتو جدید از مامانم پیدا میکنه

بهتره نفرسومی به مامانت بگه مثلاابجی یاداداشت

خواهرهام کوچیکن 

معمولا هم دخالت نمیکنن تو این چیزا

از لحاظ طلا و اینا همه طلاهام تو بانکه  فعلا نمیتونم بگیرمشون که بفروشمشون... مامانم هم ...

بگو ۱۰تومن داری بدی برای خونه خرج کنم قرض بدی خودص متوجه میشه😬

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
بگو ۱۰تومن داری بدی برای خونه خرج کنم قرض بدی خودص متوجه میشه😬

آخه می‌دونه که می‌دونم نقد نداره هیچی الان

قرار بود طلا بفروشه 

انگار زورش میاد طلاهاشو بفروشه پول منو بده☹️😢

2706