2137
2106

وضع خونوادمون خوبه،

ولی اون موقع که مامانم میخواست ماشینش رو تحویل بگیره پول نقد نداشت قرار بود ماشین قبلیش رو بفروشه که حیفش اومد و گفت بجاش طلا میفروشم.

من بیستم پنج میلیون نقد داشتم دادم بهش که یه مقدار طلاهاشو جای بهتر بفروشه. 

داریم خونمون رو آماده میکنیم و همسرم خیلی دستش خالیه قصد داشتم اون پول رو برای کاغذ دیواری خرج کنم که یکم کمکش باشه...

به مامانم هم گفته بودم اینو... 

بابام وضعش بد نیست نیاز نیست حتی اون قسمت از طلاهاشو مامانم بفروشه که پول منو بده ولی چون واسه ماشین راضی نبود بهش کمکی نکرد و یکم الان باهم مشکل دارن.

روم نمیشه به مامانم بم پولم رو بده😢 مخصوصا اینکه الان باردارم و حالم خوب نبوده و دوماهه تو خونشونم تا خونم آماده بشه. 

غیر مستقیم گفتم که شوهرم مشکل مالی پیدا کرده میخوام واسه خونه کمکش کنم و... 

ولی مامانم اصلا اقدامی نمیکنه🥺

قرار بود هفته بعد پولمو بده الان سه ماه گذشته منم روم نمیشه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

از لحاظ طلا و اینا همه طلاهام تو بانکه 

فعلا نمیتونم بگیرمشون که بفروشمشون...

مامانم هم عادتشه بدهی رو دیر میده😑 واسه قسطا و اینا هی ما یادآوریش میکنیم هی میگه باشه حالا واریز میکنم 

روز آخر واریز میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

بهتره نفرسومی به مامانت بگه مثلاابجی یاداداشت

من یک ایرانیم ، کشورم ایران، قبله ام تخت جمشید،کعبه ام پاسارگاد،پیامبرم زرتشت، پادشاه وقهرمانم  کوروش ،خشایارشاه داریوش،کتاب مقدسم اوستا،بهشت من ازادی،

آخه دقیقا واسه اون بیستوپنج میلیون ریز ریز برنامه ریزی کرده بودم🥺

تاااازه سیسمونی هم میخوام خودم بخرم با اینکه بچم نوه اول خونوادس دوست نداشتم کسی براش سیسمونی بخره 

ولی اونم وام گرفتم دوماه دیگه میدن....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا هیچ وقت ب. کسی پول. ندین 

حقیقتا مامانم کسی نیست 

مخصوصا اینکه خیلی کمک حالم بوده تو بارداری 

ولی نمی‌دونم چرا اینقدر بدحسااااابه 

بر عکس بابام ولی نمی‌خوام به بابام بگم چون آتو جدید از مامانم پیدا میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتره نفرسومی به مامانت بگه مثلاابجی یاداداشت

خواهرهام کوچیکن 

معمولا هم دخالت نمیکنن تو این چیزا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2165
از لحاظ طلا و اینا همه طلاهام تو بانکه  فعلا نمیتونم بگیرمشون که بفروشمشون... مامانم هم ...

بگو ۱۰تومن داری بدی برای خونه خرج کنم قرض بدی خودص متوجه میشه😬

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...

چقدر؟

من بودم از کارتش انتقال میدادم.

دیدی میلرزه دلم وقتی به من زل میزنی،چه قشنگ از ته چشمات به دلم پل میزنی،هرکی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس! من غیرتی ام سر تو مشکل از اخلاقم نیست!                                                                                 نی نی یارحذف تایپک۲          
بگو ۱۰تومن داری بدی برای خونه خرج کنم قرض بدی خودص متوجه میشه😬

آخه می‌دونه که می‌دونم نقد نداره هیچی الان

قرار بود طلا بفروشه 

انگار زورش میاد طلاهاشو بفروشه پول منو بده☹️😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183
چقدر؟ من بودم از کارتش انتقال میدادم.

بیست و پنج میلیون 

ندارن تو کارتش 

میگم که قرار بود طلا بفروشه 

ولی زورش میاد انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی شوهرت میدونه به مامانت ‌کمک کردی یانه؟اخه پول کمی نیست....خودت شاغلی؟

نه نمیدونه 

البته بدونه هم مشکلی نداره 

از منم هیچ وقت انتظاری ندارم که کمک کنم بهش ولی خودم دلم نمیومد تو فشار بمونه 

نه شاغل نیستم فعلا 

پس انداز خودم بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه می‌دونه که می‌دونم نقد نداره هیچی الان قرار بود طلا بفروشه  انگار زورش میاد طلاهاشو بفروش ...

خب به بابات بگو بابا پول قرض بده بعدش به مامانت بگو هروقت فروختی قرض بابارو بده من بدم!

جلوی مامانت به بابات بگو بابا داری ۱۵تومن قرض بدی بهم لازم دارم برای خونه 

میده پدرت؟

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...
بیست و پنج میلیون  ندارن تو کارتش  میگم که قرار بود طلا بفروشه  ولی زورش میاد انگا ...

من هرچقدر باشه رو انتقال میدم😅😆.

حرف زده باید سر حرفش وایسه،حالا هر کی میخواد باشه...

دیگه هم بهش قرض نمیدم!😑

دیدی میلرزه دلم وقتی به من زل میزنی،چه قشنگ از ته چشمات به دلم پل میزنی،هرکی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس! من غیرتی ام سر تو مشکل از اخلاقم نیست!                                                                                 نی نی یارحذف تایپک۲