2733
2734

دخترم دو سال و نیم هست، دو ماهه از پوشک گرفتمش، اما فایده نداره، هر روز داره جیش میکنه، یا توی شورتش پی پی میکنه. بعضی روزا خوبه، اما بعضی روزا نمیدونم چی میشه... همه جا ی خونه نجس شده، هی تحمل کردم که دیگه کامل یاد بگیره بعد فرشا رو بدم قالیشویی، اما میبینم فایده نداره انگار.

به نظرتون‌ دوباره پوشکش کنم؟

واقعا خستم... کم آوردم... توی دستشویی هم که میریم هی‌بلند میشه شیطونی میکنه، آب بازی میخواد بکنه، کشوهای دستشویی رو هی باز میکنه.

جایزه و برچسب و این چیزا هم تست کردم.

طبیعیه اینجوری؟ یا باید پوشک کنم و 4 سالگی از پوشک بگیرمش؟

ن دیگه نکن زود زود ببرش

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پوشکش کن

خودش خسته میشه

بهش سخت نگیر، خودتم تو عذاب ننداز

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

عزیزم دخترعموی منم اینطوریه الان ۳ سالشه و بازم دستشویی بزرگشو نمیگه، مامانش بردش دکتر و واسش آزمایش نوشت

شما هم بچتونو به یه پزشک نشون بدید

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱

اماده نیستش واسه از پوشک گرفتن.از ی روانشناس کودک میخوای بپرس من خودم زود گرفتم بچمو اما امادگیشو داشت

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

خیلی باید حواست بهش باشه

هر یه ساعت ببر جیش کنه

نه اینکه منتظر باشی تا خودت بگه

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅

اخه یه دکتر بردمش گفت زود داری میگیری، توی خارج 4یا 5 سال از پوشک میگیرن...

زود زود هم میبرم فایده نداره، مثلا میگه ندارم و تمرکز نمیکنه که بیاد، بلند میشه به بازی، بعد میاد توی خونه یه کم وقت بعد جیش میکنه😭😭😭😭

خیلی باید حواست بهش باشه هر یه ساعت ببر جیش کنه نه اینکه منتظر باشی تا خودت بگه

منتظر نمیمونم... هی میبرم...اما فایده نداره... اون وقتی که من میخوام ببرمش همکاری نمیکنه

2706