2737
2734
سلام ، من استفاده نکردم ، ولی بهترین زاه ورزشه ، سیب که می خوری روش دارچین بریز می گن خیلی تاثیر خوبی داره
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرص های لاغری فراز طب قلابی هستن اگه تو گوگل کلمه تقلبی فراز طب را سرچ کنید متوجه میشوید چه تعداد بیمارستانی شدن حتی اون قرص ادیوس جعبه سبز هم تقلبی هست  اصلا در هیچ سایت خارجی و داخلی چنین قرصی با این نمونه جعبه تولید نمیشود

من به شخصه به داروی لاغری ولاغر شدن با دارو ایمان نداشتم ولی بچه ها خیلی تعریف ادیوس رو کرده بودن وازاین پیج یه شماره ورداشتم میگفتن نمایندگی مهاباده و باهاش تماس گرفتم و یه اقایی بود  یه بسته ادیوس سفارش دادم خدایی معجزه رو باچشام دیدم تو ۷روز ۳کیلو کم کردم یعنی باروم نمیشد فقط یه ذره مزه دهنم تلخ میشه اینم شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹