2726
عنوان

سرد مزاجی و دوری از همسر😔

562 بازدید | 40 پست

من از نظر جنسی خیلی سردم ،شوهرم اوایل خوب بود ولی الان اونم بیخیال شده،،یه هفته ۱۰ روزم بگذره اذیت نمیشه درصورتی که تا دوسال پیش اینطور نبود...گرمیجات میخورم ولی فایده ای نداره،قرصی چیزی هست که درمان بشیم؟امکان دکتر رفتن نداریم چون خیلی دوره،.زندگیمون یکنواخت شده،میبینم کسایی که میگن ما هرروز چندبار رابطه داریم و من دارم فاصله ای ک بینمون افتاده رو دورتر احساس میکنم😔

خب الان هر دو مثل همید 

ناراحتیت چیه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قطره گل سرخ شنیدم از عطاری باید بگیرید

اما یادم نیست برا زن بود یا مرد

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2728

بچه دارین؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

یه هفته ده روز ک زمان طولانی نیس عزیزم.بهترین درمانش آرامش روحی هست ک ب هم میدین از هم تشکر کنین بابت خوبیاتون و قبل از هر رابطه ای رفیق باشین باشین با هم.زندگی ک همش میل جنسی نیس از نظر روحی ارضا کنین خودتونو

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
اره دخترم دوسال و ۳ماهه

گاهی بچه ها هم باعث دوری میشن 

زنجبیل،غذاهای گرم،مصرف لبنیات خیلی کم کنید نه افراط خوبه نه دوری یه معجون گیاهی هم هست اسمش نمیدونم شنیدم خیلی تاثیرگذار هست ولی تغذیه و خوردن گرمیجات بیشتر تاثیر داره

سکوت بیشتر از آنچه که فکر کنی میگوید🙂

اولا به خودتون تلقین نکنید

دوما سعی ‌کنید لباس جذاب و س...بپوشید

به خودتون و پوستتون برسید

بادی اسپلش بزنید

دلبرو و طنازی کنید

گاهی خودتون برای رابطه پیش قدم بشید

از زن بودن و اندام زنانتون لذت ببرید و به نمایشش بزارید

اگر بچه هم دارید میتونید یعد خوابشون این کارا رو کنید

فانتزی جدید بسازید

برای هم تعریف کنید.و عمل کنید

از عمق وجودتان ببخشید، گریه کنید، بخندید و برقصیدکه زندگی کردن همین درام ها و تراژدی هاست.(اگر نیاز به مشورت داشتید میتونم کمکتون کنم به ازای لبخندی از سررضایت روی لب هاتون)
خب الان هر دو مثل همید  ناراحتیت چیه

خب خیلی بده، این رو هم می‌دونم ک عده ای میان میگن همه زندگی رابطه نیست،ولی مهمه،وقتی شوهرم قبلاً خوب بود الان بی تفاوت شده ناراحت میشم.از خودم بدم میاد

2706