2733
2734
عنوان

سنم خیلی کمه خواستگار دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3963 بازدید | 82 پست
بنده خدا نیست بدی نداشت مزاحمتی ایجاد نکرد کاملا رسمی از پدرم خواستگاری کرد منو

عزیزم شما برای درس خوندن رفتید با ایشون مشاوره گرفتید مشاور باید مرز کار و مسائل شخصی رو بتونه رعایت کنه. چطور اسم خودش رو مشاور تحصیلی گذاشته بعد از دختر زیر 18 سال خواستگاری کرده شما هنوز دانشگاه نرفتی وارد جامعه نشدید کلی آینده جلوی روی شماست خیلی زوده خیلی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

22

خوبه دیگه خوشبخت شید ولی فکرکن که تا پنج سال اینده چی میشه سراغ دارم دختر همسن تو وپسر حتی عقدکردن بعد پشیمون شدن چون تو دانشگاه ادم عوض میشه 

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.
2728

والا همين الانشم بعيد نيست ازت قبول كني🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
آخه نظر خودش اینه الان عقد کنیم 8سال دیگه عروسی کنیم فقط مثل دوست دختر پسرا طی این 8سال باهم بیرون و ...

قبول کن ولی میگه ۸سال ۸سال نمیتونه صبر کنه

تو بگو طلاس وقتی از چشم افتاد قاطی اشغالاس 😏😏😏😏😏

چجور مشاوری است که قبل از کنکور درهواستش مطرح کرده ؟ 

مگه نمی دونه که شما کنکور داری نباید فکرت مشغول باشه

بعدم پسر ۲۲ ساله راه برآی رفتن زیاد داره معمولا تصمیات هورمونی و هیجانی می گیرند

عزیزم تو این چند پیامت ده بار تایپ کردی قراره ۸ سال دیگه عروسی کنیم

مشخصه خیلی خوشحالی و پلن ازدواج داری

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅

دانشجو داروسازیه اینده داره به سرعت تورش کن من فکر میکردم هرچی بمونم بهتر ازدواج میکنم اما اشتباه کردم

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
آخه نظر خودش اینه الان عقد کنیم 8سال دیگه عروسی کنیم فقط مثل دوست دختر پسرا طی این 8سال باهم بیرون و ...

هشت سال خیلی زیاده من الان واسه کرونا شده سه سال انقد بحثو دخالت خانواده کلی چیز اومده تو رابطمون ک فق عصاب ریده داریم ن خوشی ن چیزی

آنان ک میرقصند درچشم کسانی ک صدای آهنگ را نمی شنوند،همیشه دیوانه ب نظر می آیند💃
2706