2733
2734
عنوان

درباره کنکور

127 بازدید | 10 پست

سلام یه سوال دارم

کسی تا حالا آزمونهای قلم چی ، گاج ، سنجش یا گزینه دو رو شرکت کرده و راضی بوده؟ 

کدومش به صرفه تره؟ فقط میخوام آزموناشو شرکت کنم هزینه هاش چطوریه

ممنون میشم جواب بدید😊🙏🏻

نمیدونم اینجا چی بنویسم🤷🏻‍♀️

من خواهرم قلم‌چی میداد. میگفت چون تعداد شرکت کننده‌ی زیادی داره، رتبه‌ها تقریبت شبیه کنکور میشه و میتونید با برنامه‌ریزی‌هاش پیش برید و ... . بقیشون رو نمیدونم. خواهرم رتبه دورقمی کشور کنکور تجربی شد. منم ک امسال میرم نهم، میخوام از امسال کانون قلم‌چی بدم

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
من خواهرم قلم‌چی میداد. میگفت چون تعداد شرکت کننده‌ی زیادی داره، رتبه‌ها تقریبت شبیه کنکور میشه و می ...

چه خوب عزیزم

کدوم دانشگاه رفتن؟ روزی چن ساعت مطالعه داشتن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرم قلم‌چی میداد. میگفت چون تعداد شرکت کننده‌ی زیادی داره، رتبه‌ها تقریبت شبیه کنکور میشه و می ...

من گاج شرکت کردم هر دوهفته یکبار ازمون میدادم یه مشاور برای تحلیل کارنامه داشتم یک و۸۰۰داده بودم الان رو نمیدونم ولی بنظرم خوب بود

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2728

عزیز از قیمتهای جدید خبر ندارم ولی من که 12 سال پیش کنکور دادم همون موقعش هم هزینه های قلم چی و گاج گرون بود، گزینه دو و سنجش قیمتهاش بهتر بود، بنظرم سنجش و گزینه دو بهتره

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
چه خوب عزیزم کدوم دانشگاه رفتن؟ روزی چن ساعت مطالعه داشتن؟

پزشکی اصفهان رفت. چون خودمون اصفهانیم. از خوابگاه خوشش نمیومد. تقریبا ۱۰ ساعت و اینا بود. (البته بگم ک خواهرم قبلا لیسانس خونده بود، بعد تغییر رشته داد، دبیرستانی نبود)

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
2738

ببین من خودم سال یازدهم آزمون گاج رو میدادم و سطح سؤالاش خوب بود ولی امکانات و ساپرت ها و چیز هایی که روی سایت قلم چی هست خیلی خیلی بهتر از گاج هست من سال دوازدهم که کنکور۱۴۰۰ بودم توی خونه آزمون هارو دانلود می کردم و شرکت می کردم از هر موسسه ای تا جایی که بشه و پول برا آزمون ندادم 

اگه برات مسئله شرعی مطرح نیست می تونی با یه سرچ توی نت  همه موسسات رو رایگان بدی و بعد مثلا من برا قلم چی تراز معادل می گرفتم و این جوری خودم رو می سنجیدم با بقیه ولی این کار پشت کار می خواد و اگه نداری حتما توی یه آزمون شرکت کن سؤالای قلم چی رایگانش راحت تر گیر میاد