2737
2734
عنوان

ختم صلوات

26 بازدید | 4 پست

ختم صلوات۱۴ هزار  و ختم عاشورا ۴۰ تا حضرت رقیه میخوام دختر امام حسین تا اخر محرم بردارم  برا حاجت روایی و باز شدن گره مشکلم هرکی میتونه هرچندتا میتونه فقط هر روز بگه حتی یکی یا هزارتا 

حالم واقعا بده دلم واقعا شکسته این بار دفعه اخره حاجتمو میخوام اگه داد تا اخر عمر کنیزی دخترشو میکنم هرسال محرم درحدتوانم هرچقدر شد به ده تا دختر ۳ ساله هم سن دخترش رقیه کمک میکنم و خوشحالش میکنم ولی اگه نداد دیگه هیچوقت ازش هیچی نمیخوام که با دل شکسته رهام کرد ...حاجت من فقط با معجزه درست میشع هیچ جوره نمیشع از دست هیچ بندع ای برنمیاد خواهش میکنم برام دعا کنین خواستم با خواست خدا یکی بشه و غم از دلم بره 😔😔😔

خدایی که بشدت کافیست ....

به نام خدا😍

💢فعالیت های گروه صرفا جهت کسب اجر معنوی است

و به هیچ وجه جنبه مادی ندارد⛔⛔⛔

این کانال  تابع قوانین و نظام جمهوری اسلامی است🇮🇷💢

ادرس کانال👇👇

@mahdiifatemeh313

لینک گروه👇🏻

https://t.me/joinchat/kE95ZcCwGZAxY2Q0

فقط بانوان🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام.ببخشید دوست نی نی سایتیم.من تاپیکمو قفل میکنم علتشم توضیح دادم تو متن تاپیکم. امیدوارم ناراحت نشده باشین.معذرت میخوام.من نمیتونم جواب سوالتو بدم یعنی از علمم خارجه.بلد نیستم.نمیدونم جوابشو.ان شالله خود امام حسین جوابتو بده ان شالله.