2733
2734
عنوان

داداشم داره دیوونه میشه😭😞

323 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

من ی داداش دارم که سرپرست خانوادمونه ۲۵ سالشه خرج من و مادرمو میده خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو... اصلا کار‌درست‌ حسابی پیدا نمیکنه😔

منم‌نمیزاره‌ کار‌کنم لیسانس حسابداری ام داره خدمتم رفته هرجا کار میکنه با ی حقوق کم بعد از ی مدت تعدیل نیرو میشه میاد بیرون بقیه کار ها ام که‌ تقریبا ثابتن حقوقش خیلی کمه😞 

بخدا هرشب قایمکی میبینم داره گریه میکنه زیر پتو شکستن غرورش رو حس میکنم..  با من که دردودل میکنه میگه نگران اینده ام امیدی به اینده ندارم با این وضعیت دنیا رو سرم خراب میشه وقتی اینجوری داداشمو میبینم😞...

خدا لعنت کنه باعث و بانیشو😭

عزیزم شمام برو سرکار،خیاطی چیزی یادبگیر،خدابزرگه

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

عزیزم شوهر منم خرج خانواده ش رو میده همینه

همش غم داره

من مثلا تازه عروسم ولی کل دغدغمون شرایط مالیه

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دلداریش بدید بگید همه اینطورن ، ان شاءالله فرجی بشه همه نجات پیدا کنیم

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2738

بیچاره خیلی سخته انشالله کارش درست میشه و یه کار خوب  و ثابت. حقوق مناسب پیدا میکنه 

💎«اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»💎

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

ایشالا زودتر مشکلاتتون حل بشه باهاش حرف بزن راضیش کن شما هم کار کنی اون بیچاره که گناهی نداره همه چی رو دوشش باشه باید خودشم به فکر آیندش باشه 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
2706