2703
2553
عنوان

تجربه ی خودمو میخام بگم واستون(از نامزدی)...

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من جات باشم دوتا کار انجام میدم ، اول میرم پیش مشاور ، بعدش اگه تاثیری نداشت جدا میشم ، می‌دونی تو باید حس خوبی بگیری ازش ، اگه نمی گیری خودت و راحت کن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
وای آره تا حرف اعتقادات و اینا میشه سریع دعوامون میشه . من یکیو میخام منو ب خدا نزدیک تر کنه...ن ای ...

باهاش کات کن عزیزم

زوری که نیست ازدواج اونم با کسی که معیارتو نداره

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2456

چقد شبیه منی

با این تفاوت که اون خیلی خودشو برتر و بالاتر میدونست با وجودی که برتر نبود

خیلی تفاوت اعتقادی و رفتاری داشتیم ولی اون نمیخواست باور کنه چقد متفاوتیم

منم با وجودی که اون کنارم بود ولی تنها بودم و اصلا حالم خوب نبود

تا اینکه کات کردم و الان خیلی خوبم 

درضمن من خیلی زود متوجه اختلاف و تفاوتمون شدم ولی اون نمیزاشت کات کنم چون فک میکرد درست میشه ولی نشد

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
ببین من جات باشم دوتا کار انجام میدم ، اول میرم پیش مشاور ، بعدش اگه تاثیری نداشت جدا میشم ، می‌دونی ...

رفتم مشاور 

ی لیست سوال داد گف ازش بپرس 

پرسیدم.

رفتم باز پیش مشاور 

همه سوال جوابارو بش گفتمو اونم گوش دادو همرو نوشت 

بعد گف باز بیا

ولی گف در اخر این تویی ک باید بکی میخایش یا نه

رفتم مشاور  ی لیست سوال داد گف ازش بپرس  پرسیدم. رفتم باز پیش مشاور  همه سوال جوا ...

آها ، پس اینجوریه و حس خوبی نمی گیری بهتره بهم بزنی 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714
چقد شبیه منی با این تفاوت که اون خیلی خودشو برتر و بالاتر میدونست با وجودی که برتر نبود خیلی تفاوت ...

اره اینم همش میگ بهم بگو رفتارامو درست نیکنم 

میگم اعتقاداتو میخای چیکار بکنی 

اینجور ادما فقط میخان تنهاییشونو پر کنی خودشون نمیخان همدم تنهاییات بشن 

وفق از تو توقع دارن

وای آره تا حرف اعتقادات و اینا میشه سریع دعوامون میشه . من یکیو میخام منو ب خدا نزدیک تر کنه...ن ای ...

واقعا آفرین👌👌

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
حتما اینکارو میکنم عزیزم...بی گدار ب اب نمیزنم.

انشالله بهترینا برات رقم بخوره ❤️

من عااااشق مردهای مسجدی ام نمیدونم چرا😞

من یک دوسپسر داشتم عاشق چهره مذهبی و پوشش و سادگیش شدم 

دستای منو میگرفت همزمان بسم الله هم میگفت😐😐😐😐

یک ادم هف خطی بود ک خدا میدونه

از رو قیافه و اینا تصمیم نگیر.من ب حقه بازی اون هنوز ادم ندیدم.

ندانم گرا....
2706