2726
عنوان

تازه عقد کردم فردا عروسی پسر خاله شوهرم دعوتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 62 پست
پزشکا یع چیزی میدونن که میگن مهمونی و... نباشه وگرته میگفتن فلان کنید اشکالی نداره تاسف

لطفا راهنمایی کن خانمی

تصمیم گرفتن برن

تاسف کاریرو از پیش نمیبره

چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.🧡
خوشبخت باشید و خوشبخت باشن.. سهی کن ن خیلی خودتو بگیری ن خیلی خودمونی بشی... خانمانه رفتار کن .. خ ...

مختلطه الحمدلله 

بخاطر کرونا کم‌ولی ادمای مهمین 

از خواهر شوهرم چطوری سوء‌استفاده کنم ,🧐

💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لطفا راهنمایی کن خانمی تصمیم گرفتن برن تاسف کاریرو از پیش نمیبره

تصمیمش غلطع

تو این وضع خراب مریضی یعنی چی خودتونو توجیه میکنید؟!!

میشه برای رسیدن به ارزوم و خواستم یه حمد مهمونم کنی؟😢
2728
لطفا راهنمایی کن خانمی تصمیم گرفتن برن تاسف کاریرو از پیش نمیبره

آخه اونا تصمیم میگیرن عروسی بگیرن اینام تصمیم میگیرن برن و تاوان کارشون ۸۰ میلیون نفر آدم میدن 

تاپیک اسی نمونه ایه از خروار فقط این یدونه عروسی نیست که خدا لعنت کنه اونی که جلوشو نمیگیره 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
آخه اونا تصمیم میگیرن عروسی بگیرن اینام تصمیم میگیرن برن و تاوان کارشون ۸۰ میلیون نفر آدم میدن  ...

بله متاسفانه 

پیشگیری نمیکنن

ولی خب ماهم نمیتونیم بگیم برن یا نرن 

خودشون میدونن🧡

چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.🧡

بچه ها من ۱۶روزه اچ سی جی زدم ۳روز دیگه موعدم ه امروز نفخ رحم دارم یعنی رحمم نفخ داره یعنی باردار نشدم وپری داره میا 

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر
به ما ربطی نداره برن یا نه جواب سوالشونو بدید یا سکوت :/

ربطی نداره؟!!!پس فردا به خاطر کار این ادما بیماری زیادتر شد مادرت گرفت بازهم میگی ربطی نداره؟!!!یه حرکت وقتی کل جامعه رو درگیر کنه به همه ربط داره

میشه برای رسیدن به ارزوم و خواستم یه حمد مهمونم کنی؟😢
اروم باش عزیزم نمیرم 

میل خودتونه ریه های خودتونه جون خودتونه به من چه 

فقط دیگه نگید رعایت پروتکل که بهتون میخندن 😊

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706