2733
2734
عنوان

حس تنفر نسبت به همسرم کمکم کنید

173 بازدید | 19 پست

خیلی دوسش داشتم اما سر یکارایی که کرد مدام فکرم مشغوله و خودخوری میکنم و موقع دعوا بدتر میان تو ذهنم و به معنای واقعی ارش متنفر میشم مثلا اول زندگی بدون این که حتی نظر منو بپرسه به خواهرش(با خانواده ی خودش مشکل داره) گفت بیاد با ما زندگی کنه و میگفت تا همیشه با ما زندگی کنه 

جلوی خواهرش سرم داد زد چندبار مخفی کاری مالی کرد و ...

مدام میگم یعنی من چقدر ناچیز بودم که حتی با خودش نگفت این تازه عروسه اصلا راحت هست یا نه 

چقدر ناچیز بودم که حتی نظرمو نپرسید که تو هم موافقی یا نه

اصلا دوس داری نفر سومی با ما زندگی کنه یا نه

توروخدا کمکم کنید ازین زندگی حالم داره بهم میخوره روزی هزاران بار اینارو با خودم مرور میکنم تازه یکساله عروسی کردیم........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما مشاوره عزیزم الان سعی کن اصلا به بدیش فکر نکنی فقط به خوبی هاش فک کن تا فاجعه عمیق نشده

فک میکنم عمیق شده چون اول زندگی دعوامون که میشه بیشتر و بیشتز ازش متنفر میشم و دلم نمیخواد برم سمتش و چندشم میشه ازش

2738
دقیقا همون زمانه مشکلم که حل نشده هنوز داره با ما زندگی میکنه

تفکرات رو میگم.گاهی یه چیزی تو زندگی هست که نمیشه تغییرش داد!خب باید پذیرفت یا کاری کرد که راحت تر بگذره.گاهی باید دنبال لذت بیشتر نبود، کاری کنیم که رنج کمتری ببینیم.

2706