2726
عنوان

بحث منو شوهرم حق با منه یا اون؟؟

415 بازدید | 53 پست

خانما من از اول زندگی با شوهرم ساختم طلاهامو بهش دادم حتی مال مجردیم کمکش کردم همه جورههه پول بهش دادم خیلی کارا کردم من با امسال ۳ ساله کنکور میدم امسال ۸ هزار آوردم ولی شوهرم گفت پزشکی یا فرهنگیان که نیووردم حالا نه لباس درستو حسابی دارم نه مانتو نه چادر من گوسفند دارم چندتا خونه پدرشوهرمن مادرشوهرم گفت گوسفند کوچیکارو بفروش به شوهرم گفتم بفروش میخوام با پولش چادر بخرم گفت دهنتو ببند خیلی قشنگ قبول شدی که میخوای چادرم بخری گفتم هرکی قبول نشه باید لخت بگرده خیلی دلم شکست بخدا یه لباس درستو حسابی ندارم چادرم چروک شده و رنگشم عوض شده خیلی شوهرم بی لیاقته

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ زاده USM😍

حق با توعه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مگر همسر شما نمیدونه که وظیفه داره به همسرش نفقه بده؟

و تهیه لباس و لوازم شخصی زوجه هم جز نفقه است؟

اگر نمیدونه بهش یاد اوری کن 

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

مگه دور ب دور لباس میخری که براش جا نیفتاده؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706