2733
2734

معلما و دانشجو معلم هایی که فارغ التحصیل شدید یا ادامه تحصیل دادید و جواب این سوال رو میدونید بیاید لطفا

من دانشجو فرهنگیان هسم سه سال دیگه فارغ التحصیل میشم

میخواستم ببینم  بعد فارغ التحصیلی وقتی دارم دوره تعهدم رو میگذرونم و معلم شدم،می تونم کارشناسی(لیسانس)روانشناسی در دانشگاه دولتی(شبانهبخونم؟

فرهنگیان پیام نور داره؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به چه دردت می خوره ؟؟؟ خب  فوق لیسانس روان شناسی بخون

اگه رشته مرتبط با لیسانس رو بخونی حقوق رو بیشتر می کنن در غیر این صورت نه

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
خیر  فقط دانشگاه تربیت معلم

برای رشته تربیت معلم میدونی رتبه چند میخکاد؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2738
چه رشته ای  تجربی انسانی ریاضی

پیام نور میگم ، انسانی 

پیام نور میگم ، انسانی 

عزیزم می گم دانشگاه تربیت معلم یه دانشگاه جداست 

هیچ ربطی ب پیام نور و آزاد نداره

کنکور انسانی اگر بدید با رتبه زیر ۳ هزار معمولا برمیداره

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2706