2726
عنوان

نمیدونم چرا ولی با خوندن این متن به شدت گریه ام گرفت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش اگر گرسنه بیچاره ای دیدیم طعام دهیم.کاش دست افتاده را بگیریم.کاش دلها را نشکنیم..کاش...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728
کااااشششش. بخدا همه خسته شدیم...

منکه انگار دیوونه شدم ،این چیزا را فقط تو تاریخ و قصه ها میشنیدیم، فکر میکردیم برای ما نیست، شاید خنده دار باشه ولی تو اکثر خوابهام هم مردم ماسک دارن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دقیقا انگار زندگی عادی را فراموش کردیم، چیزای کوچیکی که برامون مهم نبودن الان خیلی دور به نظر میان

واقعا هیچ وقت فکر نمیکردم دلم حتی برای یه پارک رفتن ساده، تنگ بشه

#پروازی_ام. 
منکه انگار دیوونه شدم ،این چیزا را فقط تو تاریخ و قصه ها میشنیدیم، فکر میکردیم برای ما نیست، شاید خن ...

بخدا فقط شما نیستی همه دیونه شدن کرونا یه طرف وضعیت بد اقتصادی یه طرف گرونی نداری و بی پولی همرو روانی کرده هر جا میری یه مرد سرشو کرده تو سطل اشغال دنبال ضایعات بخدا انقددلم میگیره اینا رو میبینم نون خیلیا ازتو اشغالا در میاد ....درد انقد زیاده همه دیونه شدن خدا باعث و بانیشو.....

با افتخـــــار کوردم😍😍😍😍