2204

کاش فردا جور دیگری رقم بخورد

آفتاب که می دمد کرکره مغازه ها بالا برود ، پیاده روها شلوغ شود و ماشین ها دنبال جای پارک بگردند ،،

داروخانه ها مملو از ماسک شود و دستکش ها روی دست قفسه ها بماند ،،

دکترها دور هم جمع شوند چای بنوشند و از مرخصی های نوبتی بگویند ،

تخت های بخش بستری خالی باشد و سکوت بیمارستان را بخش زنان و زایمان در هم بشکند ،،

سر سلمانی ها شلوغ شود ، آرایشگرها نوبت های چندماهه بدهند ، زنگ خانه ها به صدا درآید ، دستها همدیگر را بِفِشُرند و رخسارها همدیگر را بوسه باران کنند ،،

توی داشبورد خودروها و روی  میزآرایش ها کارت های عروسی خودنمایی کنند ، تالارها رزرو شوند و نیمه های شب صدای بوق ممتمد ماشین عروس گوش خیابان را کر کند ،،

جهان از انزوا خارج شود و روزمرگی را پس بزند،،

ای کاش ها تمام شود و زندگی  زیستن را آغاز کند.

کاش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

😪😪😪😪

هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️
2050

ادامه متنم من میگم.کاش امروز با هم خوب باشیم و رحم و انصافی و مروتی بینمان باشد تا فردا همه چیز خوب شود.کاش.....

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..

کاش اگر گرسنه بیچاره ای دیدیم طعام دهیم.کاش دست افتاده را بگیریم.کاش دلها را نشکنیم..کاش...

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..
2292