2726

کاش فردا جور دیگری رقم بخورد

آفتاب که می دمد کرکره مغازه ها بالا برود ، پیاده روها شلوغ شود و ماشین ها دنبال جای پارک بگردند ،،

داروخانه ها مملو از ماسک شود و دستکش ها روی دست قفسه ها بماند ،،

دکترها دور هم جمع شوند چای بنوشند و از مرخصی های نوبتی بگویند ،

تخت های بخش بستری خالی باشد و سکوت بیمارستان را بخش زنان و زایمان در هم بشکند ،،

سر سلمانی ها شلوغ شود ، آرایشگرها نوبت های چندماهه بدهند ، زنگ خانه ها به صدا درآید ، دستها همدیگر را بِفِشُرند و رخسارها همدیگر را بوسه باران کنند ،،

توی داشبورد خودروها و روی  میزآرایش ها کارت های عروسی خودنمایی کنند ، تالارها رزرو شوند و نیمه های شب صدای بوق ممتمد ماشین عروس گوش خیابان را کر کند ،،

جهان از انزوا خارج شود و روزمرگی را پس بزند،،

ای کاش ها تمام شود و زندگی  زیستن را آغاز کند.

کاش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش بوی ماه مهر بیاد بوی باز شدن مدارس و شلوغی حیاط مدرسه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

😪😪😪😪

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ادامه متنم من میگم.کاش امروز با هم خوب باشیم و رحم و انصافی و مروتی بینمان باشد تا فردا همه چیز خوب شود.کاش.....

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706