2733
2734

فقط روز تخمک گزاری که دیروز میشد اقدام کردم.بعد همه گفتن روز تخمک گزاری بی تاثیره

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خدا بخواد میشه ...منم با کلو باردار شدم 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2728
حداقل باید قبلش و بعدشم اقدام باشه نه فقطروزش 

مگه بعد تخمک گزاری هم میشه؟تخمک۱۲ ساعت میمونه فقط

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

منم بی بیم منفی شد شوهرم اینماه مسافرت بود ولی فک میکنم موقع تخمک گزاری برگشت و تا موعدم اقدام بودیم ۶روز گذشته و منفی😔🙏

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
مگه بعد تخمک گزاری هم میشه؟تخمک۱۲ ساعت میمونه فقط

از کجا میدونی دقیقا همون روز ازاد میکنی ؟اون تاریخی که به دست میاری تقریبیه نه حتمی و صد در صد برای همین احتیاط اینه قبل و بعدشم باشه 

2738
از کجا میدونی دقیقا همون روز ازاد میکنی ؟اون تاریخی که به دست میاری تقریبیه نه حتمی و صد در صد برای ...

کیت تخمک گزاری گذاشتم

کلومفین برای چی خوردین.پریودتون نامنظم بوده؟

تنبلی تخمدان نامنظم بود و تخمکم نداشتم

انشالله 

چشم حسود کور زودی باردار میشی نگران نباش گلم 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷