2733
2734
عنوان

کسایی ک فال میخواستن

449 بازدید | 40 پست

بچها تو چنتا تاپیک قبلیم پرسیده بودم کیا فال گرفتن و راضی ان خیلیا گفته بودن قهوه میخواستم بگیرم ولی هزینش زیاد بود تارو‌ت گرفتم خیلی راضی بودم تبلیغ هم نباشه نمیگم کجا و پیش کی فال گرفتم لطفا اصلا نپرسید چون باز ی عده میان میگن داری تبلیغ میکنی

من تار‌وت گرفتم همه چیو درست بهم گفت

ی کاربری هم گفت یبار فال قهوه گرفته همه چی واسش درست درومده گفت تا ده سال بعدش هرچی ک گفتا بود اتفاق افتاد تاپیک قبلیمو سر بزنید 

من فقط خواستم بگم اگ احیانا مردد بودین برای گرفتن فال قهوه یا تار‌وت مطمعن شید از بابتش

ولی واقعا بعضیا گرون میگیرن نمی ارزه بخدا واسه ی فال ۱۲۰ هزینه کنیم

اما بعضیا با وجدانن انقد نمیگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فال میخوام

در فنجانت کمانی دیده می شود و معنیش آن است که به زودی یکی از نزدیکانتان صاحب فرزند پسر نیکویی خواهد شد
. چه انگشتر زیبایی، خودت هم میتوانی ببینی؟ تا ۹ ماه آینده مالی بواسطه یک معامله از طرف یک غریبه (منظور فردی که رابطه فامیلی با شما ندارد) به شما میرسد که بخش زیادی از مشکلات مالی شما را برطرف خواهد کرد.
. مدتی است که زندگی پستی و بلندی هایش را از تو مخفی کرده است. پرچم میبینم. به زودی مشکلاتی در زندگی به سراغت خواهند آمد. این تو هستی که با عملکرد درست می توانی جهت مشکلات را به نفع  خودت تغییر دهی و آنها را به خیری برای خودت تبدیل کنی. پس از صحنه خارج نشو
. فردی را میبینم نسبتا قدرتمند که به تو آسیب خواهد رساند. او دشمنی بد ذات است که نمیتوانی از او امید خیر داشته باشی. با دقت به اطرافیانت بنگر. او را پیدا کن، با او قطع رابطه کن و صدقه هم بده. انشالله در امان خواهی بود.

2728
در فنجانت کمانی دیده می شود و معنیش آن است که به زودی یکی از نزدیکانتان صاحب فرزند پسر نیکویی خواهد ...

عزیزم برا منم بگیر نیت کردم

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
در فنجانت کمانی دیده می شود و معنیش آن است که به زودی یکی از نزدیکانتان صاحب فرزند پسر نیکویی خواهد ...

منم میخوام

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
اينجا يكي معرفي كرد من زنگ زدم كلاهبرداري بود واقعا حيف پول خودمو خواهرم زنگ زديم شرمنده شدم

عزیزم کدوم شماره بود بگو تا بقیه گولش نخورن 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
عزیزم برا منم بگیر نیت کردم

چشم قشنگم=)

مشکلات مالی تو را اذیت کرده. خبر خوشی برایت دارم. به فنجانت دقت کن! آن سکه را میبینی؟ پول بسیار خوبی تا ۹ ماه دیگر بدستت میرسد. شاید کمی زیاد باشد اما صبر داشته باش که پایانی خواهد بود بر مشکلات مالی تو
. از ابرویی که در فنجان میبینم فهمیدم که فرد با ایمانی هستی،  دینت سلامت است و از جانب تو به اطرافیانت خیر و سلامتی می رسد. در حق دوستان و نزدیکانت دعا کن که خداوند همیشه آماده شنیدن دعای توست و به واسطه قلب پاکی که داری همیشه دعاهایت به بهترین نحو پاسخ داده خواهند شد
. اخیرا با شخصی مشکلی پیدا کرده ای که همه فکر و ذهنت را به خودش مشغول کرده. آنچه از شخص مقابل میبینم بزرگی است. طرف مقابلت انسان نیکی است. جای تو باشم سوءتفاهم را کنار گذاشته و از باب گفتگو با او وارد خواهم شد. اینگونه حتما بینتان دوستی جایگزین شده و مشکلتان به خوبی و خوشی حل میشود.
. به زودی وضعیت فعلیت تغییر خواهد کرد. تخم مرغ در فنجانت می بینم. در مدت زمان بسیار کوتاهی صاحب مال و ثروت زیادی خواهی شد

2738
اينجا يكي معرفي كرد من زنگ زدم كلاهبرداري بود واقعا حيف پول خودمو خواهرم زنگ زديم شرمنده شدم

چقد واریز کردین؟

اینجا یکی بود حالا نمیگم کیه میومد تو تاپیکای حس ششمی هرکی سوال میپرسید میگفت عزیزم بزار یچیز بت بگم این چیزارو نمیشه با حس ششم بفهمی باید فال بگیری اگ راهنمایی میخووی درخواست بده بعد ک درخواست دادم گفت فال میگیرم و اینا تبلیغ میکرد واس خودش جالبه ب همه همین حرفو زده بود

منم میخوام

باش=)

بخت و اقبال به تو رو کرده که چنین هدهد زیبایی در فالت نقش بسته است. معنایش این است که زندگی میخواهد روی خوش خودش را به تو نشان بدهد و غم و اندوه دارند رخت سفر برمیبندند تا از زندگی تو خارج شوند.
. آتش میبینم!  شاید در گرفتن تصمیماتت کمی عجله می کنی ، از تصمیم‌گیری عجولانه بپرهیز که چون آتشی که چوبهای خشک را میسوزاند ریشه های موفقیت و شادیت را خواهی سوزاند، پس صبر را پیشه راه خودت کن که این به نفع و صلاح توست
. این روزها گره ای در کارت افتاده. تا ۱۵ روز دیگر فردی در زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود. فردی که دستش در فنجان تو ظاهر شده. این فرد نیتش خیر است و میخواهد به تو کمک کند. کمکش را بپذیر. بین تو و این فرد دوستی چند ساله برقرار خواهد شد که برای هردوی شما سودمند است.
. به تو مژده می دهدم که به زودی ثروت زیادی به دستت خواهد رسید. آن هم از طرف یک شخص بلند مرتبه و صاحب مهر و نقش و نشان. این را انگشتری افتاده در فنجانت می گوید. در این باره به هیچ کس چیزی نگو. به زودی مشکلات مالیت برطرف خواهد شد

لطفا اگه میشه واسه منم بگیرید

چشم قشنگم=)

اگر میخواهی گره مشکلاتت باز شود راه حلش برای تو آن است که در حد توان انفاق کرده و به نیازمندان کمک کنی. کاری که تا به امروز از آن سرباز میزدی . حتما نباید مال زیادی به مستمندان ببخشی اندک بخششی هم گشایش بزرگی در کارت ایجاد خواهد کرد
. در فامیل کسی باردار است، به او مژدگانی بده که فرزندش پسر خواهد بود. آنهم نیکو فرزندی که همیشه دعاگویش خواهد بود.
. رفتاری که داری تحسین بر انگیز است. پیمانه ای که در فالت افتاده می گوید شخص راستگو و درست کرداری هست. با مردم با انصاف رفتار می کنی و در معاملات نیز طرف حق را می گیری. خداوند ناظر کارهای توست و بازتاب خوبیهایت به  زودی به خودت برخواهد گشت
. مصیبتی به سمت تو در حرکت است و تا ۱۱ روز دیگر به تو خواهد رسید. روال عادی زندگیت را تغییر نده. تصمیم جدیدی نگیر و این روزها تا اتمام زمانی که گفتم کار جدیدی را شروع نکن. چادر ظاهر شده در فالت میگوید فعلا در امان هستی. پس صبور باش تا زمانی که ذکر شد. انشالله در امان خواهی بود.

باش=) بخت و اقبال به تو رو کرده که چنین هدهد زیبایی در فالت نقش بسته است. معنایش این است که زندگی ...

ممنون. من هرچی فال میگیرم همش بحث مال وثروت هستش والاهیچ اتفاقی هم نمی افته

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706