2726

هرچیم بگی داری فرق میزاری،قبول نمیکنه که نه من هردوشو دوست دارم ولی بازم کار خودشونو میکنن،اصلا یه جورایی دست خودشون نیست 

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بلههههه مادر من🤬🤬🤬

من خودم خونواده شوهر دختر دوست،خونواده خودم پسر دوست از هیچکدوم شانس نیاوردم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2728
آره بقول یکی اینجا گفت از گوشت تو خورشت تا ماشین و خونه مال پسره ، پوشک عوض کردنشون مال دختر ، یاد خ ...

خیلی بده،خیلی احساس بد داره،واقعا چجوری میگن بعدش فرق نمیزاریم،این طور تابلو بازی در میارن

اینها نتیجه تربیت هست عزیز من والدین شما این طرز فکر رو یاد گرفتند نگاه جنسیتی خیلی به بچه ها آسیب میزنه شما خلاف این رو یاد بگیرید و با بچه هاتون منصفانه رفتار کنید. 

ن برا من و داداشم اینطور نیست.

با اینکه داداشم از من بزرگتره و یعنی اولین نوه هم بوده ولی خیلی تعادلو ایجاد میکنن

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
منم یه جورایی از هیچ کدوم شانس نیاوردم امروزم خ دلم گرفته

عزیزم,من و شوهرم دیگه عادت کردیم،بیخیال شدیم چون زندگی خودمونیم تحت تاثیر قرار میداد،رفت و آمدو کم کردیم

خیلی بده،خیلی احساس بد داره،واقعا چجوری میگن بعدش فرق نمیزاریم،این طور تابلو بازی در میارن

من که نمیگذرم خدا هم نگذره ازشون که دلمو خون کردن ، به قول یه عزیزی اون یه تیکه گوشت وا مونده میخواد نیلسون رو ادامه بده ، پسرشم دختر آورده البته و تامام

2706